Open website’s mobile version Top

Private

Car leasing partners

Leasing process will be smooth and fast if you acquire the vehicle from SEB partners. From this page you will find also special offers for SEB clients.

When buying the vehicle from a car-leasing partner of SEB, you will get assistance and competent advice in arranging the lease transaction.

Choose a suitable region and see which partners of SEB offer services in the area.

If you purchase a vehicle from a company or an individual who is not one of SEB’s partners, you must submit the valuation with your leasing application. Valuations are conducted and issued by

 

Partners

Harjumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, tüüp Koduleht
ABC Motors AS 10844561 Tallinn Renault, Dacia, kasutatud autod www.abcmotors.ee
AGR Autokeskus OÜ 10683307 Tallinn Mitsubishi, kasutatud autod www.agr.ee
Ameerika Autoteenindus OÜ 10704972 Tallinn Chevrolet, Dodge, Cadillac, Ford, kasutatud autod www.uscar.ee
American Beauty OÜ 10636928 Rae vald Ameerika autode müük ja hooldus www.american.ee
Amserv Auto AS 10000018 Tallinn Toyota, Lexus, kasutatud autod www.amserv.ee
AP Motors Baltic OÜ 11241310 Tallinn Aprilia www.aprilia.piaggio.ee
Ascar Auto AS 10074749 Tallinn Opel, Peugeot, Hyundai, kasutatud autod www.autospirit.ee
Autoagentuur OÜ 11102399 Tallinn Kasutatud autod www.autoagentuur.ee
Autotest OÜ 11352334 Tallinn Autode hindamine www.autotest.ee
Auto 100 AS 11127264 Tallinn Porsche, kasutatud autod www.auto100.ee
Auto 100 Tallinn AS 11591048 Tallinn Škoda, kasutatud autod www.skoda.ee
Auto Forte Tallinn OÜ 12086515 Tallinn Peugeot, Hyundai, kasutatud autod www.autoforte.ee
Autolink OÜ (E-Autoline) 10875202 Tallinn Kasutatud autod www.e-autoline.com
Autospirit AS 10283625 Tallinn Chevrolet, Ssang Young, Nissan, Subaru www.autospirit.ee
Autowelt Baltic OÜ 12126829 Tallinn Kasutatud autod www.autowelt.ee
A1Autokeskus OÜ 12543898 Tallinn Kasutatud autod www.a1autokeskus.ee
Boatworld OÜ 11663672 Viimsi Paadid, mootorid www.boatworld.ee
Bummel OÜ 11027628 Tallinn Kasutatud autod www.bummel.ee
Carcom OÜ 10964495 Tallinn Kasutatud autod www.carcom.ee
City Motors AS 10811125 Tallinn Renault, Dacia, kasutatud autod www.citymotors.ee
Ekstreemmoto OÜ 10477849 Saku KTM www.ktm.ee
Elke Mustamäe AS 10000805 Tallinn Toyota, Lexus, kasutatud autod www.elke.ee
Euest OÜ 12102237 Tallinn Kasutatud autod www.euest.com
Eurostauto OÜ 11552317 Tallinn Nissan, Mazda, kasutatud autod www.eurostauto.ee
Fakto Auto AS 10777847 Tallinn Nissan, kasutatud autod www.faktoauto.ee
Havelo Tehnika OÜ (Velt Motocenter) 11291561 Tallinn Suzuki, Cfmoto ATV-d, kasutatud mootorrattad www.veltmotocenter.ee
Heladora OÜ (Motodepoo) 10533938 Tallinn Kasutatud mootorrattad, ATV-d www.motodepoo.com
I.T. Moto OÜ 10670405 Saku Kawasaki www.itmoto.ee
Inchcape Motors Estonia OÜ 11070736 Tallinn BMW, Mini, Mazda, Land Rover, Jaguar, kasutatud autod www.inchcape.ee
Info Auto AS 10078598 Tallinn Ford, Volvo, kasutatud autod www.infoauto.ee
Larsen Kaubandus OÜ 10260630 Tallinn Yamaha www.yamahakeskus.ee
Mariine Auto AS 10165825 Tallinn Subaru, kasutatud autod www.mariineauto.ee
Metro Auto AS 11605829 Tallinn Mitsubishi, kasutatud autod www.metroauto.ee
Moller Auto Tallinn OÜ Mustamäel 10195513 Tallinn Volkswagen, kasutatud autod www.moller.ee
Moller Auto Tallinn OÜ Ülemistel 10195513 Tallinn Volkswagen, kasutatud autod www.moller.ee
Mobile.ee / Moneklar OÜ 10348000 Tallinn Kasutatud autod www.mobile.ee
Elke Mustakivi AS 11271015 Tallinn Toyota, kasutatud autod www.elke.ee
Nordauto Grupp OÜ 11985111 Tallinn Kasutatud autod www.nordauto.ee
Pilot Motors OÜ 11453397 Tallinn Alfa Romeo, kasutatud autod www.pilotmotors.ee
Renneks Kaubandus OÜ 10162531 Tallinn Citroen, kasutatud autod www.renneks.ee
Reval Auto Esindused OÜ 11708452 Tallinn Audi, kasutatud autod www.audi.ee
Roheline Laine OÜ 10916705 Tallinn Autode hindamine www.rohelinelaine.ee
Salome Auto AS 10043453 Tallinn Opel www.automaailm.ee
Silberauto Eesti AS 10284932 Tallinn Mercedes Benz, Mitsubishi, kasutatud autod www.silberauto.ee
Topauto AS 10001166 Tallinn Suzuki, Seat, Hyundai, Izuzu, kasutatud autod www.topauto.ee
Unelmauto AS 11284940 Tallinn Lexus, kasutatud autod www.lexustallinn.ee
United Motors AS 10527085 Tallinn Jeep, BMW kasutatud autod www.unitedmotors.ee
Veho Eesti AS 10283692 Tallinn Honda, Citroen, kasutatud autod www.veho.ee
Viking Motors AS 10042784 Tallinn Opel,  Cadillac, Kia, Peugeot, kasutatud autod www.vikingmotors.ee

 

Ida-Virumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, tüüp Koduleht
Agdeck-Auto AS 10445803 Jõhvi, Narva Honda, kasutatud autod www.agdeck-auto.ee
Albion Motors OÜ 10160868 Narva Hyundai, Suzuki, Renault, Dazia, Isuzu, kasutatud autod www.albionmotors.ee
Autoesindus OÜ 10772962 Jõhvi Opel, Hyundai kasutatud autod www.autoesindus.ee
Inchcape Motors Estonia OÜ 11070736 Kohtla-Järve BMW, Mini, Kia, kasutatud autod www.inchcape.ee
Moller Auto Viru AS 11131478 Jõhvi Volkswagen, Škoda www.moller.ee
Silberauto Eesti AS 10284932 Jõhvi Mercedes Benz, Mitsubishi, Citroen, kasutatud autod www.silberauto.ee
Sirtaki OÜ 10054652 Narva Citroen, kasutatud autud www.automaailm.ee

 

Järvamaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Amserv Auto AS 10000018 Paide Toyota, kasutatud autod www.amserv.ee

 

Läänemaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Auto & Service OÜ 10955846 Haapsalu Citroen www.auto-service.ee
Tradilo OÜ 10043329 Haapsalu Kia, Renault, Dacia www.tradilo.ee
Uuemõisa Autokeskus AS 10376947 Haapsalu Peugeot, Suzuki, Hyundai, Isuzu www.uak.ee

 

Lääne-Virumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Elke Rakvere AS 10161490 Rakvere Toyota, kasutatud autod www.elke.ee
Rakvere Autotehnika OÜ 10897385 Rakvere Kia, Opel, kasutatud autod www.autotehnika.ee
Wiru Auto OÜ 10771359 Rakvere Nissan, Renault, Peugeot, Dacia, kasutatud autod www.wiruauto.ee

 

Pärnumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Amserv Auto AS 10000018 Pärnu Toyota, kasutatud autod www.amserv.ee
Catwees OÜ 10645726 Pärnu Honda, uued ja kasutatud autod www.catwees.ee
Eurostauto OÜ 11552317 Pärnu Nissan, Mazda, uued ja kasutatud autod www.eurostauto.ee
Import Auto OÜ 11248329 Pärnu Volvo, kasutatud autod www.importauto.ee
Info Auto AS 10078598 Pärnu Ford, Volvo, uued ja kasutatud autod www.infoauto.ee
Mariine Auto AS 10165825 Pärnu Subaru, Peugeot, uued ja kasutatud autod www.mariineauto.ee
Topauto Pärnu OÜ 10531589 Pärnu Suzuki, Seat, Isuzu, uued ja kasutatud autod www.topautoparnu.ee
Moller Auto Pärnu AS 10931969 Pärnu Volkswagen, Škoda, uued ja kasutatud autod www.mollerauto.ee
Pereauto OÜ 11770971 Pärnu Renault, Dacia, uued ja kasutatud autod www.pereauto.ee
Reval Auto Esindused OÜ 11708452 Pärnu Audi, Citroën, uued ja kasutatud autod www.audi.ee
Silberauto Eesti AS 10284932 Pärnu Mercedes Benz, Mitsubishi, kasutatud autod www.silberauto.ee
Inchcape Motors Estonia OÜ 11070736 Pärnu BMW, Mini, KIA, kasutatud autod www.inchcape.ee

 

Saaremaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Kuressaare Autoteenindus AS 10052245 Kuressaare Opel, Kia, Peugeot, kasutatud autod www.saareauto.ee
ML Autoservice OÜ 10187382 Kuressaare Ford, Honda, Citorën, kasutatud autod www.mlauto.ee
Reval Auto Esindused OÜ 11708452 Kuressaare Audi, kasutatud autod www.audi.ee
Elke Kuressaare, Tesman Auto OÜ 10719703 Kuressaare Toyota, kasutatud autod www.elke.ee
Warma Auto OÜ 10794567 Kuressaare Škoda, Renault, kasutatud autod www.warmaauto.ee

 

Tartumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Aasta Auto AS 10663664 Tartu Škoda, kasutatud autod www.aastaauto.ee
Aasta Auto Pluss AS 10963047 Tartu Volkswagen, kasutatud autod www.aastaautopluss.ee
Amserv Auto AS 10000018 Tartu Toyota, kasutatud autod www.amserv.ee
Ascar Tartu OÜ 14605824 Tartu Peugeot, kasutatud autod www.autospirit.ee
Atlante OÜ 10984701 Tartu Kasutatud autod www.atlante.ee
Autospirit Tartu OÜ 11634050 Tartu Kia, Nissan, Fiat, Mazda www.autospirit.ee
Carring AS 10050507 Tartu Opel, kasutatud autod www.carring.ee
Catwees OÜ 10645726 Tartu Honda, kasutatud autod www.catwees.ee
City Motors AS 10811125 Tartu Renault, Dacia, kasutatud autod www.city.ee
Inchcape Motors Estonia AS 11070736 Tartu BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, kasutatud autod www.inchcape.ee
Info Auto AS 10078598 Tartu Ford, Volvo, kasutatud autod www.infoauto.ee
Intertrade OÜ 10298489 Tartu Kasutatud autod www.intertrade.ee
Ropka Autoaed OÜ 10695486 Tartu Kasutatud autod www.ropkaautoaed.ee
Silberauto Eesti AS 10284932 Tartu Mercedes-Benz, Mitsubishi, kasutatud autod www.silberauto.ee
Tauf Auto AS 10015362 Tartu Audi, kasutatud autod www.taufauto.ee
Tehase Auto OÜ 11004283 Tartu Kasutatud autod www.tehaseauto.ee
Topauto Tartu AS 10124163 Tartu Hyundai, Seat, Isuzu, Suzuki, SsangYong www.topauto.ee
Veho Eesti AS 10283692 Tartu Citroen, kasutatud autod www.veho.ee

 

Valgamaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Salome Tartu OÜ 10124298 Valga Peugeot, Kia, Opel, kasutatud autod www.automaailm.ee

 

Viljandimaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Amserv Auto AS 10000018 Viljandi Toyota, kasutatud autod www.amserv.ee
Autoagentuur OÜ 11102399 Viljandi Kasutatud autod www.autoagentuur.ee
LX Motors OÜ 10867680 Viljandi Honda, kasutatud autod www.lxmotors.ee
Folk Auto OÜ 10929085 Viljandi Škoda, kasutatud autod www.folkauto.ee
Rael Autokeskus OÜ 12328355 Viljandi Kia, Peugeot, Renalt, Dacia, kasutatud autod www.rael.ee
Silberauto Eesti AS 10284932 Viljandi Mercedes-Benz, Mitsubishi, kasutatud autod www.silberauto.ee
Siller Auto OÜ 10313094 Viljandi Citroen, Seat, Suzuki, Hyundai, Isuzu, kasutatud autod www.sillerauto.ee
V Motors OÜ 14483551 Viljandi Volkswagen, kasutatud autod www.vmotors.volkswagen.ee

 

Võrumaa

Müüja Registrikood Asukoht Mark, Tüüp Koduleht
Cars.ee OÜ 10474199 Võru Kasutatud autod www.cars.ee

 

 

Contact

  • Customer support

    665 7910

  • E-mail

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.