Change language:
Paragraphs

Rahaasjade haldamine

Teie investeerimiseesmärkide saavutamiseks on väga oluline koostada Teile sobiv finantsstrateegia. Selle strateegia koostamisel võtame arvesse Teie elustiili, varasid, tulusid, kulusid ja tulevikuplaane.

  • Personaalne investeerimissoovitus
  • Usalduslikul suhtel põhinev portfelli haldamine
  • Digilahendused iseseisvatele investoritele

Investeerimisnõustamine

Teie investeerimiseesmärkide suunas liikumist alustame personaalse finantsstrateegia koostamisega, analüüsides Teie elustiili, varasid, tulusid, kulusid ja tulevikuplaane.

Investeerimisnõustamine võib olla ühekordne või korrapärane klientidele, kellel on investeerimiskogemus ning kes on valmis analüüsima SEB privaatpanganduse ekspertide meeskonna soovitusi ja võtma ise vastu otsuseid strateegia elluviimiseks.

Teeme kindlaks kõigi Teie olemasolevate varade struktuuri
Analüüsime Teie finantseesmärke
Selgitame välja Teie riskivalmiduse
Konsulteerime ekspertidega Teie personaalsete vajaduste kohaselt

Teie varade täielik juhtimine

Portfelli täielik juhtimine tähendab Teie finantsvarade haldamist ja juhtimist Teiega eelnevalt kooskõlastatud ja kinnitatud personaalse strateegia järgi. Seda teenust pakutakse klientidele, kes annavad finantsekspertidele õiguse oma investeeringuid juhtida. Lähtudes Teie eesmärkidest ja lubatavast riskist valitakse sobivaim strateegia ja korraldatakse tegevuse jälgimine.

Portfelli koostamine
Valitud riski kontrollimine Teie vajaduste kohaselt
Portfelli muutmine SEB investeerimisprognoosi alusel
Korrapärane aruandlus

Iseseisev investeerimine internetipangas ja mobiilirakenduses

Kui Teil on juba investeerimiskogemus ja soov oma investeeringuid iseseisvalt juhtida, pakume Teile võimalust avastada enda jaoks meie veebiteenused: internetipank ja mobiilirakendus.

SEB privaatpanganduse kliendiks saamine

Registreerun nõustamisele