Change language:
Paragraphs
Meie meeskond

Et teha kaalutletud otsuseid, mis aitavad saavutada parimaid tulemusi, anname Teie käsutusse isikliku meeskonna, kuhu kuuluvad:

Teie personaalne kliendisuhete juht, kellel on täielik ülevaade Teie vajadustest ja kes vastutab Teie huvide kaitsmise eest, tutvustades Teile parimaid võimalikke lahendusi ja kasulikke pakkumisi.

Pangatehingute spetsialist, kes hoolitseb Teie igapäevaste pangaasjade eest.

Laenujuht, kes haldab Teie laene ja liisingulepinguid.

Tõnu Sepp

Privaatpanganduse juht

tonu.sepp@seb.ee

Peeter Koppel

Jaanus Sarv

Vanem kliendisuhete juht

jaanus.sarv@seb.ee

Mairi Reskov

Kliendisuhete juht

mairi.reskov@seb.ee

Teet Uuemõis

Kliendisuhete juht

teet.uuemois@seb.ee

Natalia Mustjõgi

Kliendisuhete juht

natalia.mustjogi@seb.ee

Aleksei Pavlenko

Kliendisuhete juht

aleksei.pavlenko@seb.ee

Kaie Kivistik

Pangatehingute spetsialist

kaie.kivistik@seb.ee

Regina Lis

Pangatehingute spetsialist

regina.lis@seb.ee

Lisandra Lauri

Pangatehingute spetsialist

lisandra.lauri@seb.ee

Ingrid Nurmeots

Privaatpanganduse laenuekspert

ingrid.nurmeots@seb.ee

Anne Vares

Privaatpanganduse laenuekspert

anne.vares@seb.ee

Marju Säde

Assistent

marju.sade@seb.ee

Kristi Paats