Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Deebetkaardid

Kõik SEB deebetkaardid toimivad maksevahendina Eestis ja välismaal. Samuti saab deebetkaardiga võtta automaadist sularaha ja teha sissemakseid oma kontole sularaha sissemakse automaadi kaudu. Automaatides näeb ka kontojääki ja võib teha määratud maksete hulka salvestatud makseid.

 • Deebetkaart

  Deebetkaart

  Deebetkaardiga saate kasutada oma arvelduskontol olevat raha kaardimakseteks ja sularaha väljavõtmiseks Sularaha sissemakse automaadi kaudu saab teha makseid oma kontole. SEB Pakettides on deebetkaardid kuuhooldustasuta (v.a Gold- ja Platinum-kaart).

  Loen edasi

 • Pildikaart

  Pildikaart

  Ainult SEB kliendina saate endale kujundada isikupärase pangakaardi. Kaardile sobiva pildi võite valida meie loodud kujunduste või enda lemmikpiltide seast.

  Loen edasi

 • Virtuaalkaart

  Virtuaalkaart

  Ainult SEBs saate vormistada ainulaadse virtuaalse kaardi, millega internetikauplustes turvaliselt kaupade ja teenuste eest tasuda. Kaardi saate vormistada internetipangas ja see on kohe kasutusvalmis. Virtuaalkaarti saate vormistada SEB internetipangas.

  Loen edasi

 • ISIC ja ITIC kaardid

  ISIC ja ITIC kaardid

  ISIC- ja ITIC-kaardid ühendavad endas rahvusvahelise üliõpilas-, õpilas- või õpetajakaardi ning rahvusvahelise deebetkaardi funktsioonid. Lisanduvad tuhanded soodustused üle kogu maailma.

  Loen edasi

 • Apteegikaart

  Apteegikaart

  Apteegikaart toimib nagu tavaline deebetkaart: võite tasuda kauplustes, võtta pangaautomaadist sularaha ja teha sissemakseid oma kontole sissemakseautomaatide kaudu. Boonuseks saate võimaluse soodsalt osta ligi 170 BENU ja Apteek1 apteegis üle Eesti.

  Loen edasi

 • Gold-deebetkaart

  Gold-deebetkaart

  Oma kuldklientidele pakume Gold-kaarti, mis tagab esmaklassilise teeninduse ja erinevad soodustused nii meie pangas kui ka muudes teenindusasutustes.

  Loen edasi

 
 
 
 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.