Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Majanduskasv ei vastanud ootustele

  Majanduskasv ei vastanud ootustele

  Lõppeval nädalal andsid tooni negatiivsed majandusuudised. Esialgne hinnang neljanda kvartali SKP-le näitas, et eelmisel aastal aeglustus majanduskasv tugevalt. Värske ekspordi- ja turismistatistika kohaselt vähenesid nii kaubavahetus kui välisturistide külastused. Müügitulude langus ja tööjõukulude kiire tõus on sundinud ettevõtteid üle vaatama oma äriplaane, mida ilmestavad töötuse marginaalne kasv eelmise aasta lõpus ja esimesed suurkoondamised.

  Loen edasi

 • Eluasemelaen ilma sissemakseta

  Eluasemelaen ilma sissemakseta

  Lisatagatise olemasolu korral on võimalik saada eluasemelaenu ilma sissemakseta (omafinantseeringuta), samas kui tavapäraselt on omafinantseering vähemalt 20% korteri või maja väärtusest.

  Loen edasi

 • Olukord tööstuses peaks 2016. aastal paranema

  Olukord tööstuses peaks 2016. aastal paranema

  Veebruaris on pea igal nädalal ilmumas uut majandusstatistikat, mis võimaldab 2015. aastale joone alla tõmmata ja küsida, mida on majanduses sellel aastal oodata. Lõppeval nädalal avaldati näitajad detsembri toodangu kohta tööstuses, mille käekäik ei olnud eelmisel aastal kiita. Jaanuari tarbijahinnaindeks näitab aga, et inflatsiooni taastumine võtab veel aega.

  Loen edasi

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.