Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Pressiuudised - 26.05.2017

  Priit Kallas: Iglusauna edu taga on kõrge hind

  Väli- ja elamussaunade kaubamärgi Iglusaun edule aitas kõvasti kaasa otsus rõhuda rahvusvahelisel turul kvaliteedile, mitte hinnale, ütles konverentsil Innovatsioonilabor 2017 esinenud Iglusauna turundust ja koostööprojekte juhtiv Priit Kallas.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 22.05.2017

  SEB: kaupmees eelistab suvelaadal nutiterminali

  Suvelaatadel ja teistel rahvaüritusel tegutsevad kaupmehed kasutavad tänavu varasemast rohkem nutiterminale, kuna ostjad soovivad üha rohkem maksta kaardiga ning ka vajalikud seadmed on muutunud lihtsamaks. Taskusse mahtuv mobiilne nutiterminal, mis töötab koos nutitelefoni või tahvelarvutiga, võimaldab vastu võtta kaardimakseid kõikjal, kus on olemas andmeside.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 19.05.2017

  Suvekuudel põhjustavad enim õnnetusi kodutööd ja meelelahutus

  SEB Elu- ja Pensionikindlustuse kindlustusstatistikast selgub, et kõige sagedasemad suvised õnnetused juhtuvad kukkumistega mootor- ja  jalgratastelt, aga ka suviste aktiivsete puhkusetegevustega. Õnnetuste tõttu ollakse töölt eemal keskmiselt 43 päeva ja väljamakstav hüvitis õnnetusjuhtumi korral,  on keskmiselt 600 euro.

  Loen edasi

 
 

Avage ettevõttele pangakonto videokõnega

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.