Ava kodulehe mobiiliversioon

Äriklient

Äriklient

Ettevõtted saavad SEB-s tasuta arveldada

Ettevõttele, kes kasutab ärikliendi paketti, on kõik pangasisesed maksed tasuta. Paketi fikseeritud kuutasu sees on kindel arv Euroopa makseid, kuuhooldustasuta Visa Business deebetkaardid ja soodsam varakindlustus PZU-lt. Lisaks saavad kolm ettevõtte eraisikut tasuta arveldamise aastaks Super+ paketis ja soodsama kodukindlustuse.
Valin sobiva paketi

 • PRESSIUUDISED - 27.08.2015

  Olukorrast aktsiaturgudel

  Mis on finantsturgudel toimunud? Maailma peamistel finantsturgudel on viimase kahe nädala jooksul valitsenud pessimistlikud meeleolud. Kahe nädala jooksul langesid USA, Saksa ja Jaapani aktsiaturud 10-15%.  Korrektsioon sai alguse Hiinas, mille peamiste börsiindeksite varasem kiire kasv ja ootustele alla jäänud majandusuudised muutsid aktsiaturud närviliseks. Kartus, et Hiinas ja Aasias jätkuv nõrkus võib löögi alla seada Hiinaga majandussuhetes olevad suurfirmad, on ebakindlust põhjustanud ka  teiste riikide aktsiaturgudel.

  Loen edasi

 • PRESSIUUDISED - 27.08.2015

  Alates 1. oktoobrist 2015 muutub AS-I SEB Pank hinnakiri

  Muudatused puudutavad võlateatiste tasusid.

  Loen edasi

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.