Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Ajujahi võitja SprayPrinter: Suurim ebaõnnestumine ja kuidas selliseid olukordi vältida

  Ajujahi võitja SprayPrinter: Suurim ebaõnnestumine ja kuidas selliseid olukordi vältida

  Hirm läbikukkumise ees on tihti see, mis takistab inimestel uusi asju proovimast. Tegelikult võib aga ebaõnnestumine olla isegi parem õpetaja kui edu, nii et nurjumist ei tasu karta. Eesti idufirma SprayPrinteri tegevjuht Richard Murutar räägib, milliste ebaõnnestumistega on ettevõte pidanud kokku puutuma ja kuidas neid vältida.

  Loen edasi

 • Kuidas saada kasu pangagarantiidest?

  Kuidas saada kasu pangagarantiidest?

  Panga igapäevaklientide hulka kuuluvad ettevõtted, kes tegelevad väga erinevate ekspordiartiklitega. Kahjuks ei ole aga väga levinud tava end ja oma firmat lepinguliselt kaitsta, nagu teevad pika ajaloo ja ärikultuuriga ettevõtted. Oleme küll valmis kindlustama kodu ja reise, aga raha- ja ajakulu oma äri tagamiseks peetakse sageli liiga kulukaks ja keeruliseks. Miks?

  Loen edasi

 • Ajujahi finalist Pürg: Kuidas idee kasvab brändiks?

  Ajujahi finalist Pürg: Kuidas idee kasvab brändiks?

  Paljud mõtlevad ja unistavad oma ettevõttest, kuid äri käivitamine takerdub sageli julguse, oskuste, teadmiste või meeskonna puudumise taha. Noor ja ambitsioonikas ettevõte Pürg on hea näide selle kohta, kuidas kõik tõkked on ületatavad, kui asuda lihtsalt tegutsema.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 26.10.2016

  SEB uuring: Eesti inimeste majanduslik kindlustunne ja finantsrahulolu on Balti riikide tugevaim

  Eesti elanikud tunnevad end majanduslikult kindlamalt ning on oma finantsolukorraga rahulolevamad kui Läti ja Leedu elanikud, selgus SEB Balti perede majandusliku kindlustunde uuringust (Baltic Household Outlook).

  Loen edasi

 • Turgude ülevaated - 26.10.2016

  Varahalduse kuukommentaar september 2016

  Peale rahulikku augustit esines septembris rohkem volatiilsust, mida põhjustasid peamiselt Föderaalreservi liikmete väljaütlemi¬sed ja sealt lähtuvad erinevad vaated tuleviku rahapoliitika osas. Siiski otsustas Föderaalreserv jätta septembri istungil dollari¬kesksed intressid muutmata ning ootused järgmise intressitõusu osas keskendusid detsembrile. Septembris avaldatud tööturura¬port oli oodatud tasemel. Mõned majandusaktiivsuse indeksid peegeldasid pigem aeglustumise riske, kuid ilmselt tugeva töö¬turu toel optimistlik tarbimiskäitumine ei ole lasknud pessimismil võitu saada. Peamiseks riskiks on, et dollari intresse tõstetakse, kuid majandus on liiga nõrk sellega toimetulemiseks. Tähelepanu oli ka üha rohkem koondumas USA presidendivalimistele ning Clintoni paremus esimeses teledebatis Trumpi suhtes andis turule positiivsema hoiaku.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 25.10.2016

  Ajujaht pikendab ideede esitamise tähtaega 30. oktoobrini

  Tänaseks on esitatud üle 200 idee, kuid veel üle viiekümne avalduse on lõpuni täitmata. Eelmiste aastate kogemus näitab, et paljud alustavad idee esitamist viimasel minutil ning tähtaja pikendamisega antakse võimalus ka senistele kahtlejatele võimalus idee esitada.

  Loen edasi

 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.