Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • 10 tõhusat moodust alustava ettevõtte reklaamimiseks

  10 tõhusat moodust alustava ettevõtte reklaamimiseks

  Ettevõtte reklaamimine nõuab teilt teadmisi, oskusi, aega ja tihti ka raha. Siit saate kümme lihtsat lahendust, kuidas äri tuntust ja leitavust kasvatada kas tasuta või väikse rahaga.

  Loen edasi

 • Mis on vastutustundlik investeerimine?

  Mis on vastutustundlik investeerimine?

  Viimastel aastatel on kogu maailmas muutunud väärtushinnangute ning kasvava nõudluse tõttu üha rohkem investeerimisühinguid ja fondivalitsejaid hakanud kasutama vastutustundlikke investeerimisstrateegiaid – investeeritakse ettevõtetesse, kes tegelevad aktiivselt oma äri keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimisaspektidega.

  Loen edasi

 • Ettevõtete käive suureneb aeglaselt

  Ettevõtete käive suureneb aeglaselt

  Lõppeval nädalal avaldatud andmed ettevõtete kolmanda kvartali müügitulu kohta näitavad, et majanduse tempo on endiselt aeglane.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 06.12.2016

  SEB krediitkaart sai endale juurde uued funktsioonid

  Alates 6. detsembrist lisandusid SEB määratud tagasimaksega krediitkaartidele uued võimalused. Nüüd saavad nende kaartide kasutajad ise määrata krediidilimiidi tagasimakse kuupäeva, kasutada krediitkaardiga oma arvelduskontol olevat raha ning kanda krediidilimiidi oma arvelduskontole. Esialgu puudutab uuendus ainult määratud tagasimaksega krediitkaarti, kuid edaspidi plaanib SEB lisada samad funktsioonid ka püsimaksega krediitkaardile.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 05.12.2016

  Kolmekümne parema hulka jõudsid ka lätlased

  Ajujahi žürii valis välja kolmkümmend tugevamat meeskonda. Seitsmes tiimis on vähemalt üks mitte-eestlasest meeskonnaliige. Kümme meeskonda on pärit Tallinnast, kümme Tartust, seitse Harjumaalt, üks Läänemaalt, üks Võrumaalt ja üks Lätist.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 01.12.2016

  SEB pakub kaasajastatud Stardilaenu alustavatele ettevõtetele

  Stardilaen sobib alustavale ja kuni kolm aastat tegutsenud ettevõttele investeeringute ja käibevahendite rahastamiseks. SEB pakub Stardilaenu koostöös KredExiga.

  Loen edasi

 
 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.