Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Pressiuudised - 02.05.2016

  Muudatused SEB Panga juhatuses

  Alates 1. maist 2016 on SEB Panga juhatuse liikmeks ning jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juhiks Ainar Leppänen, kes seni oli SEB Liisingu juht. Senine jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Eerika Vaikmäe-Koit asus 1. aprillist 2016 juhtima SEB ettevõtete panganduse valdkonda.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 02.05.2016

  Väärtpaberitehingute hinnakirja muudatus

  AS SEB Pank muudab alates 2. juunist 2016 väärtpaberitehingute hinnakirja

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 28.04.2016

  Eesti lapsevanemad koguvad lastele aktiivsemalt kui Balti naabrid

  Eesti lapsevanemad panustavad oma lapse tuleviku majanduslikku kindlustamisse rohkem kui Balti naabrid. Keskmine Eesti vanem kogub lapsele 37 eurot kuus. Samal ajal panustavad Läti ja Leedu vanemad oma lapse kogumiskindlustusse ligi 10 eurot vähem, näitavad SEB Elu- ja Pensionikindlustuse andmed.

  Loen edasi

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.