Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Populismi tõus ohustab majandust

  Populismi tõus ohustab majandust

  Lõppeval nädalal keerlesid uudised vaid ühe teema ümber – Brexit. Referendum on tekitanud poliitilise kaose, mis toob Suurbritanniale kaasa ka tõsised majanduslikud tagajärjed. Populistide võidukäik on riske majandusele ja ühiskondlikule stabiilsusele Läänes selgelt suurenenud.

  Loen edasi

 • Kuidas koostada väärtuspakkumist kui müüte oma aega?

  Kuidas koostada väärtuspakkumist kui müüte oma aega?

  Ettevõtluses on väärtuse mõiste ühetähenduslik: toote või teenuse väärtus on miski, mille eest ollakse nõus raha välja käima. Kui olete alles ideeotsingu faasis, võiksite mõelda sellele, mille peale inimesed ja ettevõtted juba praegu raha kulutavad.

  Loen edasi

 • Kuidas kirjeldada äriideed ühe minutiga?

  Kuidas kirjeldada äriideed ühe minutiga?

  Äriidee kirjeldus ei pea olema midagi keerulist. Vastupidi: see võiks olla lihtne, igaühele arusaadav ja lausa iseenesestmõistetav. Lähtudes lugejast või kuulajast ning olukorrast, tuleks ette valmistada üheleheküljeline äriidee kirjeldus, mis võtab kokku ettevõtte kõige olulisema info.

  Loen edasi

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.