Ava kodulehe mobiiliversioon

Äriklient

Äriklient

Ettevõtted saavad SEB-s tasuta arveldada

Ettevõttele, kes kasutab ärikliendi paketti, on kõik pangasisesed maksed tasuta. Paketi fikseeritud kuutasu sees on kindel arv Euroopa makseid, kuuhooldustasuta Visa Business deebetkaardid ja soodsam varakindlustus PZU-lt. Lisaks saavad kolm ettevõtte eraisikut tasuta arveldamise aastaks Super+ paketis ja soodsama kodukindlustuse.
Valin sobiva paketi

 • PRESSIUUDISED - 08.10.2015

  Noorte huvi teise pensionisamba vastu on madal

  Kolmandik Eesti 18-25-aastastest elanikest ei tea, millisesse teise pensionisamba fondi nende raha koguneb, selgus SEB uuringust.

  Loen edasi

 • PRESSIUUDISED - 07.10.2015

  SEB Grupi Ida-Euroopa majandusülevaade (Eastern European Outlook), oktoober 2015

  Eestis ja paljudes teistes Ida-Euroopa riikides on järgmisteks aastateks oodata mõõdukat majanduskasvu. Oluliselt halvem on prognoos konfliktidest räsitud Venemaa ja Ukraina jaoks, kelle majandused püsivad äärmiselt nõrgana ka edaspidi. Venemaa majanduslangus jätkub ka 2016. aastal, sest nafta hind maailmaturul püsib madal ja Euroopa Liidu ning USA kehtestatud sanktsioonid jäävad kehtima. Balti riikides ja Poolas on oodata mõõdukat majanduskasvu, mida peamiselt toidab kasvav sisenõudlus.

  Loen edasi

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.