Ava kodulehe mobiiliversioon

Äriklient

Äriklient

Ettevõtted saavad SEB-s tasuta arveldada

Ettevõttele, kes kasutab ärikliendi paketti, on kõik pangasisesed maksed tasuta. Paketi fikseeritud kuutasu sees on kindel arv Euroopa makseid, kuuhooldustasuta Visa Business deebetkaardid ja soodsam varakindlustus RSA-lt. Lisaks saavad kolm ettevõtte eraisikut tasuta arveldamise aastaks Super+ paketis ja soodsama kodukindlustuse.
Valin sobiva paketi

 • PRESSIUUDISED - 19.12.2014

  SEB Ettevõtlusbaromeeter: Viljandimaa ettevõtteid köidab innovatsioon

  Viljandimaa ettevõtted on käibekasvu osas vähem optimistlikud kui aasta eest, näitab SEB poolt oktoobris ja novembris läbi viidud uuring „Ettevõtlusbaromeeter “. Huvi toodete ja teenuste uuendamise vastu on Viljandi ettevõtetel säilinud ning eksportturgude asemel pööratakse rohkem tähelepanu siseturule.

  Loen edasi

 • PRESSIUUDISED - 18.12.2014

  SEB Ettevõtlusbaromeeter: Võrumaa ettevõtjad panustavad toodete ja teenuste uuendamisele 2015. aastal

  Võrumaa väike- ja keskmise suurusega ettevõtetest 75 protsenti panustavad innovatsiooni 2015. aastal näitab SEB poolt oktoobris ja novembris läbiviidud uuring „Ettevõtlusbaromeeter “. Uuringust selgub, et Võrumaa ettevõtted keskenduvad järgmisel aastal rohkem siseturule ning suuremaid investeeringuid plaanib viiendik ettevõtetest. Võrumaa ettevõtjate optimism käibekasvu osas on aastaga jäänud samale tasemele.

  Loen edasi

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.