Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Saksamaa – Euroopa majanduse tõrges päästja

  Saksamaa – Euroopa majanduse tõrges päästja

  Sel nädalal külastas Eestit Saksamaa kantsler Angela Merkel. Kohtumisel peaminister Taavi Rõivasega rõhutas viimane majandusliku koostöö olulisust kahe riigi vahel. Selle nädala kommentaar võtabki vaatluse alla Eesti ja Saksamaa kaubandussuhted ja Saksamaa rolli Euroopa majanduses laiemalt.

  Loen edasi

 • Kuidas edukalt kohandada äriplaani vastavalt lugejale

  Kuidas edukalt kohandada äriplaani vastavalt lugejale

  Äriplaani põhjalikkus oleneb ettevõtte mastaapsusest ning vormilised nõuded ja piirangud olenevad konkreetsest olukorrast. Tähtis on silmas pidada, et selle dokumendi peamine eesmärk on veenda lugejat.

  Loen edasi

 • Kuidas on 25 aasta jooksul muutunud Eesti majanduse struktuur?

  Kuidas on 25 aasta jooksul muutunud Eesti majanduse struktuur?

  20. augustil möödus 25 aastat Eesti taasiseseisvumisest. Sellele ajale tagasi mõeldes tundub uskumatu, kui kiiresti on Eesti riik ja ühiskond arenenud. Ebakindla oleviku ja tulevikuga uustulnukast maailma poliitilisel kaardil on saanud tugev ja heas mõttes igav Euroopa heaoluriik.

  Loen edasi

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.