Ava kodulehe mobiiliversioon

Äriklient

 • Virtuaalkaart - hea lahendus internetis ostude eest tasumiseks

  Virtuaalkaart - hea lahendus internetis ostude eest tasumiseks

  Turvalisim pangakaart ostude tegemiseks internetis on SEB ainulaadne Virtuaalkaart. See võimaldab luua ostjal lühikeseks perioodiks virtuaalse pangakaardi, mis kehtib üle maailma internetikaupmeeste juures.

  Loen edasi

 • Palgatöötajast ettevõtjaks - millega tuleb arvestada?

  Palgatöötajast ettevõtjaks - millega tuleb arvestada?

  Ettevõtja amet ahvatleb paljusid palgatöötajaid, sest eemalt vaadates tundub, et see pakub mugavust, paindlikkust, sõltumatust ning otsustusvabadust. Palgatöölt ettevõtjaks suundumisel tuleb teadvustada nii ärimaailma plusse kui ka miinuseid.

  Loen edasi

 • 11 levinud müüti panganduse kohta

  11 levinud müüti panganduse kohta

  Igas valdkonnas on oma müüdid, eksiarvamused ja legendid. Nii ka panganduses. Müüt võib olla humoorikas, kuid võib ka juhtuda, et selle uskumine muudab elu hoopis keerulisemaks. Esitame siin 11 pangandusmüüti ja anname väikese selgituse, miks need tõele ei vasta.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 24.11.2015

  SEB nädalakommentaar: kas tööturul on tõesti kõik hästi?

  Majandusstatistikaga on kord nii, et mõnel nädalal ilmuvad korraga kõik olulised näitajad ja teisel jällegi ei midagi. Nii ilmus eelmisel nädalal korraga statistika sisemajanduse kogutoodangu, ekspordi ja tööhõive kohta, mis kõigele võrdväärset tähelepanu ei lubanud pöörata. Seetõttu võtab käesolev nädalakommentaar vaatluse alla tegelikult juba eelmise nädala reedel avaldatud tööhõivestatistika.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 24.11.2015

  Kodumajapidamiste suurenevate säästudega tegelemiseks hakatakse litsentsima uusi investeerimisnõustajaid

  Eesti Pangaliit, Läti Kommertspankade Liit ja Leedu Pankade Liit asutavad uue organisatsiooni, mis hakkab väljastama litsentse nõustajatele, kes tegelevad investeerimisnõustamisega ja/või vahendavad säästmist võimaldavaid elukindlustustooteid. Uue organisatsiooni nimeks saab Baltimaade Finantsnõustajate Liit (BFNL) / Baltic Financial Advisors Association (BFAA).

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 19.11.2015

  Vega fondi stipendiaat arendab vererõhu mõõtmist läbi veresoonte 3D piltide

  Tartu ülikooli ja SEB Vega fond jagas teadusmahukate ideede arendamiseks neljale tiimile 20 100 eurot. Tänu rahastusele arendatakse näiteks automaatset vererõhumõõtmise süsteemi reaalajas ning turvasüsteemi, mis jätab võtmete ja kiipkaartide kasutamise minevikku.

  Loen edasi

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.