Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

 • Kasutatud auto ostmine ettevõttele

  Kasutatud auto ostmine ettevõttele

  Kuigi uue auto ostmine esindussalongist on kindel ja väga paljudel juhtudel ka mõistlik ja eelistatav valik, tasub teatud juhtudel kaaluda ka kasutatud auto ostmist ettevõttele.

  Loen edasi

 • Millised on valuutariski maandamise instrumendid?

  Millised on valuutariski maandamise instrumendid?

  Eestis hakati valuutariski maandamise instrumente ehk tulevikutehinguid pakkuma juba kakskümmend aastat tagasi. Esimesed lahendused olid forvard ja swap, sellest järgmine samm olid optsioonid ning praeguseks on lisandunud kõikvõimalikud optsioonistrateegiad.

  Loen edasi

 • Kuidas osta kasutatud autot välismaalt?

  Kuidas osta kasutatud autot välismaalt?

  Kasutatud autot on mugav osta võimalikult lähedalt, sest tark oleks see enne oma silmaga või koos spetsialistiga üle vaadata. Kui aga koduturu valik jääb väikseks, tasub vaadata välismaale.

  Loen edasi

 
 

Avage ettevõttele pangakonto videokõnega

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.