Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Krediitkaardid

SEB krediitkaart on paljude võimalustega maksevahend, mida saab kasutada nii igapäevasteks ostudeks, internetis maksmiseks kui ka reisimiseks. SEB krediitkaardiga saate olla kindel, et teil on ootamatuteks kuludeks raha alati olemas. Välisreisil on krediitkaart asendamatu hotelli broneerimisel ja auto rentimisel.

 

 • Määratud tagasimaksega krediitkaart

  Määratud tagasimaksega krediitkaart

  Sobib igapäevaste ostude eest tasumiseks, on abiks reisimisel ning annab kindlustunde, et vajadusel on lisaraha alati olemas. Kulutatud summa maksate tagasi järgmise kuu maksepäeval.

  Loen edasi

 • Püsimaksega krediitkaart

  Püsimaksega krediitkaart

  Püsimaksega krediitkaart ühendab endas vaba ja püsimaksega krediitkaartide parimad omadused ja on ideaalne suuremate ostude tegemiseks. Kulutatud raha maksate hiljem tagasi kindlate maksete kaupa.

  Loen edasi

 • Pildikaart

  Pildikaart

  Ainult SEB kliendina saate endale kujundada isikupärase pangakaardi. Kaardile sobiva pildi võite valida meie loodud kujunduste või enda lemmikpiltide seast.

  Loen edasi

 • Gold-krediitkaart

  Gold-krediitkaart

  Pakume oma parimatele klientidele MasterCard Gold kaarti, mis tagab esmaklassilise teeninduse ja erinevad soodustused nii meie pangas kui ka muudes teenindusasutustes.

  Loen edasi

 • Platinum-krediitkaart

  Platinum-krediitkaart

  Pakume oma parimatele klientidele MasterCard Platinum-kaarti, mis võimaldab Teil osa saada maailmatasemel personaalsest teenindusest ja privileegidest.

  Loen edasi

 • Virtuaalkaart

  Virtuaalkaart

  Ainult SEBs saate vormistada ainulaadse virtuaalse kaardi, millega internetikauplustes turvaliselt kaupade ja teenuste eest tasuda. Kaardi saate vormistada internetipangas ja see on kohe kasutusvalmis. Virtuaalkaarti saate vormistada SEB internetipangas.

  Loen edasi

 • MasterCard World Elite

  MasterCard World Elite

  MasterCard World Elite krediitkaart on oma isiklike teenuste ja eelistega saanud kvaliteedi ning privileegi sümboliks kõikjal maailmas. Kaardiga on võimalik teha krediidilimiidi ülekannet ja kasutada omavahendeid.

  Loen edasi

 
 
 
 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.