Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

SEB Liisingu partnerite pakkumised

 
Peugeot

Peugeot' liising muudab autoostu mugavaks

Pakume Peugeot' liisingut uute ja kasutatud sõidukite soetamiseks. Peugeot' edasimüüja leiab Teile kiiresti mugava ja paindliku rahastamislahenduse ning hoolitseb ka liisingu vormistamise eest.

Vaatan pakkumist
  • lihtne ja kiire asjaajamine;
  • paindlikud tingimused;
  • mugav vormistamine Peugeot' edasimüüja juures;
  • 5% soodustus Peugeot' originaalvaruosadele ja lisavarustusele;
  • sooduspakkumised Peugeot' koostööpartneritelt;
  • soodne kaskokindlustus.

Loen Peugeot liisingu kohta
Peugeot' edasimüüjad
 

Uue Peugeot 508 Business 1,6 e-HDi 114hp M6 soetamisel on autoliisingu krediidi kulukuse määr 2,12% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind 22 295 eurot käibemaksuga, sissemakse alates 1 800 eurost, jääkväärtus 25%, aastane intressimäär 1,99% + kolme kuu EURIBOR (,16.02.2015 oli 3 kuu EURIBOR'i määr 0,048%), periood 60 kuud, lepingutasu 199 eurot. SEB ja KW Bruuni koostöös pakutava Peugeot' liisingu puhul rahastab sõidukite ostu SEB Liising. Tutvu tingimustega aadressil www.peugeot.ee/liising, lisakonsultatsiooni saad lähimast Peugeot' esindusest.
 

SEB kutsub liisingukliente libedasõidu koolitusele

Kõigil SEB Liisingu klientidel on võimalik läbida OÜ Autosõit poolt pakutav ohutu ja libedasõidu koolitus 30%-lise hinnasoodustusega. Koolitused toimuvad spetsiaalsetel aastaringselt kasutatavatel liberadadel.

Vaatan pakkumist

Talvel juhtub autoõnnetusi, mida oleks võimalik vältida, omades liikluses paremaid teadmisi ja oskusi ning suuremat ettenägemise võimet. Pimedus, libedus ning kiiresti muutuvad tee- ja ilmaolud tuuakse tihti ettekäändeks, miks liiklusõnnetused juhtuvad – mis või kes on tekkepõhjuse taga tegelikult?

Erinevate uurimuste kohaselt on 70-95% liiklusõnnetuse tekkepõhjuste taga inimfaktor. Paljud liiklusõnnetused on võimalik ära hoida paremate teadmistega - tihti eksitakse põhitõdede vastu, seda ise teadmata. Koolituskursuse eesmärk ei ole teha osalejatest rallisõitjaid, vaid jagada teavet igapäevaliikluses peituvate ohtude kohta nii klassis kui ka autoroolis ja seeläbi suurendada liiklusturvalisust.

Lisainfo ja registreerimine
www.autosoit.ee
Tel: 5300 8809

 

Silberauto Eesti AS sellekevadised kampaaniad leiate all olevatelt linkidelt:

Mercedes-Benz müügikampaania http://eripakkumine.mercedes-benz.ee/car/a-180d/

Mitsubishi Outlander müügikampaania - http://www.mitsubishi.ee/mitsubishi-outlander-pakkumine/

Mitsubishi L200 müügikampaania  - http://www.mitsubishi.ee/mitsubishi-l200-pakkumine/

Jeep Renegade müügikampaania - http://www.silberauto.ee/design/Jeep-pakkumised/renegade/


 

Käesolevad pakkumised on informatiivse iseloomuga ega kohusta lepingut sõlmima.

* Lepingutasu soodustus ei kehti teistele samaaegsetele SEB Liisingu kampaaniapakkumistele.

Varakindlustust pakub PZU Kindlustus.

** PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.

AS SEB Liising tegutseb AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.

Liisingut pakub SEB Liising AS.

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising, lisainfot saate pangakontorist.

Kontaktid

  • Klienditugi

    665 7910

  • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.