Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. juuni 2021 14:35

SEB internetipangas saab nüüd vaadata nelja teise panga kontosid

SEB internatipanga kasutajatel on nüüd võimalus lisada oma pangakontode vaatesse Swedbanki, Citadele, LHV ja Revoluti kontod. Oma teistes pankades asuvaid kontosid saavad vaadata nii era- kui ärikliendid.

„Alustasime oma internetipangas teiste pankade kontode vaatamise võimaluse pakkumist 2019. aasta sügisest ja oleme teenuse funktsionaalsust järk-järgult parendanud ning nüüd laiendame seda veelgi. Uuendus, mille on kaasa toonud Euroopa Liidu avatud panganduse initsiatiiv, võimaldab meie era- ja äriklientidel hallata oma rahaasju mugavalt ühest kohast,“ rääkis SEB Panga juhatuse liige ja jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

SEB internetipangas saavad era- ja ärikliendid lisada oma pangakontode vaatesse Swedbanki, Citadele, LHV ja Revoluti Balti riikide kontod. Samuti saavad kliendid vaadata oma SEB kontosid teistes Balti riikides. Lisaks võimalusele jälgida oma teistes pankades olevaid kontosid reaalajas, näevad kliendid ka kõigi eeltoodud pankade kontode puhul vähemalt viimase 90 päeva jooksul toimunud makseid ja tehinguid.

Klientidel on võimalus lisada oma internetipangas olevasse kontode nimekirja nii palju kontosid, kui nad soovivad – kontode arv ei ole piiratud ja teenus on tasuta.

Teistes pankades asuvate kontode vaatamiseks oma internetipangas peavad SEB kliendid sisenema internetipanka ja klõpsama nupul „Lisan teise panga kontod“. Nõusolek teistes pankades asuvate kontode vaatamiseks kehtib 90 päeva. Seejärel võib klient, kas nõusolekut uuendada või selle igal ajal tühistada. SEB ei säilita ega analüüsi kliendi teistes pankades asuvate kontodega seotud teavet.


Lisainfo:

Maarja Kalamas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

mobiil +372 5304 5743
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.