Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 3. juuni 2021 14:45

SEB: elektriautode ostmine hoogustub

SEB statistika näitab, et elektriautosid eelistatakse osta aprillis, kui liisiti enam kui kolmandik kõigist esimese viie kuu elektriautodest. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on liisitavate elektriautode arv kasvanud ligi kaheksa korda.

„Viimane üleriigiline elektriautode statistika kinnitab sama trendi, et elektriautode soetamisel oli kõige aktiivsem kuu just aprill ja ligi viiendik kõigist registreeritud uutest elektrisõidukitest liisiti SEB-st,“ kommenteeris SEB Liisingu juht Rein Karofeld.

Enamus liisinguga ostetud elektriautodest olid uued, vaid ligi 30% autoostjatest valis kasutatud sõiduki. Populaarseimad uute elektriautode mudelid olid Renault ZOE, Škoda ENYAQ iV ja Audi e-tron ning kasutatud elektriautodest eelistati Nissan LEAF-i.

„Elektriautode valik ja pakkumiste arv on järk-järgult kasvanud ja need on tulnud, et jääda. Täna on valikus nii väike- kui ka pereautod, mis on mugavad ja vastupidavad, kuid eeskätt loodussõbralikud. Oleme valmis pakkuma paremaid liisingutingimusi neile, kes soovivad üle minna ökoloogiliselt säästlikumale lahendusele ning keskkonnahoidlike elektriautode ostjatele pakume keskmisest madalamat, 1,45%-list liisinguintressi,“ täiendas Karofeld.


Lisainfo:

Maarja Kalamas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

mobiil +372 5304 5743
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.