Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 28. aprill 2021 16:00

SMS välisvaluutas tehtud kaardimaksete kohta

Saadame nüüdsest kliendi telefoninumbrile tekstisõnumi teavitusega tehingu summast, mis on toimunud Euroopa Majanduspiirkonna riikides muus vääringus kui eurodes, et muuta kaarditehingud läbipaistvamaks.

SMS-is on toodud tehingu kogusumma eurodes, sealhulgas konverteerimistasu, mis lisatakse Euroopa Keskpanga vahetuskursile.

Juhul kui klient ei soovi neid sõnumeid saada, on võimalik need igal hetkel mobiilirakenduses või internetipanga välja lülitada, navigeerides järgmisse alajaotusesse: Arveldamine/Kaardid → Minu kaardid → Teated.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.