Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. aprill 2021 12:00

SEB mobiilirakenduses saab tehinguid kinnitada sõrmejäljega

Alates 21. juunist lisanduvad SEB mobiilirakenduses tehingute kinnitamiseks isikutuvastuse uued võimalused. Mobiilirakenduse koode ja biomeetrilisi andmeid saab kasutada sisse logimiseks ja tehingute kinnitamiseks nii mobiilirakenduses, internetipangas kui ka teistes kanalites, näiteks turvaliste e-ostude kinnitamiseks.

Biomeetrilisi andmeid, näiteks sõrmejälge või näotuvastust kasutades on võimalik kinnitada kuni 150-euroseid tehinguid ja makseid kogusummas 500 eurot. Mobiilirakenduse koodide kasutamisel kehtivad tehingute piirangutena vaid internetipanga limiidid.

Juuni lõpus lihtsustame ka internetipangas ülekande limiitide muutmist, mis tähendab, et edaspidi saavad kõik kliendid internetipangas standardlimiitide piires, milleks on 4000 eurot päevas ja 10 000 eurot kuus, ise muudatusi teha. Lisandub uus võimalus taotleda limiidi muutmist ajutiselt kliendi soovitud tähtajaga.

Kõigi 21. juunil jõustuvate muudatustega AS-i SEB Pank erakliendi internetipanga kasutustingimustes on võimalik tutvuda meie kodulehel ja meie pangakontorites.


Lisainfo:

Maarja Kalamas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

mobiil +372 5304 5743
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.