Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 14. aprill 2021 10:00

SEB avalik seminar küsib: Rohepöördega ratsa rikkaks? Ettevõtjad jagavad SEB seminaril kogemust ja tulevikuplaane

SEB korraldab kolmapäeval, 14. aprillil pea päeva kestva avaliku seminari rohepöörde teemadel. Kõigile vabalt jälgitaval seminaril küsitakse: kas Eestis tegutsevatel ettevõtetel jätkub ambitsiooni, kliente ja turgu, et panna rohepööre enda kasuks tööle? Seminaril saab vaadata SEB Eesti Facebooki vahendusel.

Alar Kolk, Euroopa Innovatsiooniakadeemia president ja SEB Kasvuprogrammi mentor nendib, et Eestis on ca 2% inimesi ja ettevõtteid, kes jätkusuutlikkuse teemadega igapäevaselt aktiivselt tegelevad. Kolk on kindel, et oleme täna tunnistajaks uue turu sünnile ning oma intervjuudes ettevõtjatega soovib ta teada, kas kiire üleminek tagab ka kiire rikastumise või saab üleminek uuele, madalama keskkonnamõjuga ärimudelile toimuma pigem tasa ja targu? Kas ja kuidas on võimalik arendada jätkusuutlikumat ja keskkonnasõbralikku ärimudelit nii, et vajalikud investeeringud ei neelaks ettevõtte kasumit?

Igapäevaselt Eesti suurettevõtetega töötav SEB korporatiivpanganduse osakonna juht Peep Jalakas on veendunud, et jätkusuutlikkus on saanud viimastel aastatel osaks meie igapäevasest tööprotsessist.  „Soovin kuulajatega jagada eeskätt seda, miks on jätkusuutlikkus Eesti ettevõtetele oluline ning mida teeb SEB, et ise olla jätkusuutlikum. Olen veendunud, et jätkusuutlikkuse trend mõjutab meid järgmised aastad, võib-olla isegi aastakümned. Edu saadab neid, kes on valmis selle trendiga varases staadiumis kaasa minema,“ lisas Jalakas.

SEB Kasvuprogrammi osana toome teieni avaliku loengu, kus ettevõtjad ja eksperdid avavad praktilisest vaatenurgast jätkusuutlikkuse mõju ning muudatuste olulisust:

  1. Jätkusuutliku ettevõtluse olulisus ja sellega alustamine
  2. Kliimamõju mõõtmise põhimõtted ja ettevõtete CO2 jalajälge mõõtmine
  3. Erinevate majandussektorite roll kliimamuutustes ning sektorite jätkusuutlikkuse põhimõtted

Lisatud kava:
09:30 - 10:00 Jätkusuutlikkuse ambitsioon - Alar Kolk, Euroopa Innovatsiooni Akadeemia
10:00 - 10:45 Milliste näitajatega mõõta ettevõtte mõju? - Jaan Aps, Stories For Impact
10:45 - 12:00 Loodussõbralik kosmeetika - Pille Lengi, Tilk!
12:00 - 13:00 Lõuna
13:00 - 13:45 Kuidas finantseerida rohelisi äriideid? - Priit Lepasepp, Sunly
13:45 - 14:00 Paus
14:00 - 15:00 Jätkusuutlik avalik ruum - Pirko Konsa, Modern Mobility
15:00 - 16:00 Jätkusuutlikkuse kontseptsioon pangas - Peep Jalakas, SEB
16:00 - 16:30 Lõpusõnad

Ülekannet saab jälgida SEB Eesti Facebooki lehel


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +372 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.