Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 26. märts 2021 15:30

Teade SEB Listed Private Equity Fund osakuomanikele


SEB Investment Management teavitab, et 15. aprillil 2021 on toimumas muudatused SEB Listed Private Equity fondis.

Käesolevaga toome välja kokkuvõtte muudatustest:

Kauplemistsükli muutus. Tehingute puhasväärtus (NAV), mis on sisestatud Eesti ja Luksemburgi pangapäeval enne kella 14.00, põhineb selle tööpäeva lõpu puhasväärtusel ja arvutatakse seejärel järgmisel pangapäeval.

Mõiste „ettevõtted, mis investeerivad erakapitali“ defineerimine: suurema läbipaistvuse saavutamiseks oleme lisanud allfondi prospekti sõnastuse, mis kirjeldab meie fondi investeerimise eesmärke.

Viite „investeerimine ETFsse eemaldamine“: Kuna fond on juba lubanud investeerida ETFidesse, leiti, et prospektis ei ole vaja eraldi mainida ETFe.

Osakuomanikud ei pea muudatuse jõustamiseks midagi tegema. Osakuomanikel, kes ülalkirjeldatud muudatustega ei nõustu, on õigus müüa oma osakud väljumistasuta kuni 14. aprilli 2021 kella 14.00ni.

Täpsem teave muudatuse kohta on saadaval veebilehel https://sebgroup.lu ja fondivalitseja koduleheküljel.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.