Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 22. märts 2021 10:00

SEB uuendas internetipangas „Minu pensioni“ vaadet viies pensionikogumise planeerimise ja jälgimise uuele tasemele

SEB uuendas internetipangas pensionilehte „Minu pension“, kus pensionikoguja saab personaalse ja tervikliku ülevaate oma pensionvaradest. Koguja saab arvutada oma tuleviku pensioni suuruse ning saada väärtuslikke nõuanded, mis aitavad tal teha tarku otsuseid oma kogumise osas.

„Käesoleval aastal läbi viidud SEB Pensionivalmiduse uuring kinnitas, et internetipanga pensionilehekülje külastajate arvu tõus peegeldab otseselt pensionireformist ajendatud vajaduse kasvu täiendava info järele. Oleme parim nõustamispank turul, mida ühtlasi täiendab turu parimat digitaalset pensioni planeerimise ja kogumise jälgimise lahendust pakkuv platvorm. Uuenenud  internetipanga pensionileht annab ülevaate kliendi pensioni kogumisest – alates pensioni prognoosi kalkulaatorist, mis aitab arvutada, kui suurt pensioni keegi tulevikus saama hakkab, kuni kasulike kogumisnõuannete ning sobivate kogumislahendusteni,“ ütles SEB Life and Pension Baltic Eesti filiaali juht Triin Messimas.

SEB Pensionivalmiduse uuringu kohaselt on 72 protsenti vastanutest vaadanud oma II samba varade suurust ja 32 protsenti arvutanud, kui suur saab olema tema personaalne  pensionisumma tulevikus, võttes arvesse nii esimesse, teisse kui ka kolmandasse sambasse kogutut. Enim soovitakse oma pensioniülevaates näha pensionivarade suurust, investeeringu kasumit/kahjumit, pensioni suuruse prognoosi, tasusid ja väärtuslikke nõuandeid.

„Seoses pensioni investeerimiskonto avamise võimalusega alates aprillikuust, on oodata internetipanga „Minu pensioni“ lehele veelgi täiendusi. Seega tasub kevadel kindlasti SEB internetipanga uuendustel pilk peal hoida,“ valgustas Messimas.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

mobiil +372 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.