Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 2. märts 2021 12:10

SEB: 31 koolinoort püüdleb rahatarkuse suunamudijaks

SEB värbas 31 keskkooliõpilast oma Koolisaadikute programmi. Programmi eesmärk on koolitada finantssuunamudijaid, kes jagaksid kaasõpilastele oma rahatarkust.

Koolisaadikute programmi on kaasatud 20 kooli üle Eesti ja eesmärk on jagada rahatarkust noortelt noortele. Saadikuid koolitatakse investeerimise, kogumise ja jätkusuutlikkuse teemadel. Viis kuud kestev programm sisaldab lisaks erinevaid õpitubasid andmaks saadikutele vajalikud oskused edukaks avalikuks esinemiseks ja toote või teenuse disainiks.

Jaanuari lõpus kutsus pank kõiki 10. kuni 11. klassi õpilasi kandideerima SEB Koolisaadikute programmi ning tänaseks oleme välja valinud hakkajad, tublid noored, kes soovivad ise oma tulevikku kujundada ja rahatarkust jagada ka oma kaasõpilastega.

„Noortele on nende isiklikul arenguteel panga poolt toeks SEB mentorid, kellega koos kogu programmi vältel virtuaalselt suheldakse ja lepitakse kokku õpilase enda isiklikud eesmärgid programmi edukaks läbimiseks. Igakuised virtuaalsed rahatarkuse koolitused annavad õpilastele teadmised ja juhised, et saadud finantsteadmisi jagada oma koolis kaasõpilastega erinevates ainetundides“ kommenteeris SEB eraklientide segmendi müügijuht ja Koolisaadikute projektijuht Merit Kalm.

 

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

mobiil +372 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.