Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. veebruar 2021 16:00

Noorte tasustatud praktikaprogramm

Youth Lab on saanud hoo sisse ning kandideerimine SEB suvepraktikale on alanud. Käesoleval aastal on kokku 32 praktikakohta erinevatest üksustest.

Youth Lab´i raames leiavad noored üheskoos lahendusi pangandusvaldkonna väljakutsetele ning samal ajal konkureeritakse teiste tiimidega Lätist, Leedust ja Eestist võimaluse eest osaleda ideede konkursi finaalis. 

Kandideerimine kestab 14. märtsini ning kandideerima on oodatud kõik, kes soovivad ägedat praktikakogemust ning anda oma panus panganduse tuleviku muutmisele. 

Jagage infot ja tutvuge praktikakohtade lisainfoga.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +372 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.