Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 11. veebruar 2021 16:00

SEB liigub VISA kaardibrändilt täielikult Mastercard’i brändile

SEB on alates 2014. aasta kevadest järk-järgult üle läinud Mastercard'i brändile. See tähendab, et kõik varasemalt välja antud VISA funktsiooniga pangakaardid sulgeme juunikuu lõpus.

30. juuniks 2021.a. asendame kõik VISA pangakaardid laiemate võimalustega Mastercardi pangakaartidega ning ühtlasi sulgeme kõik väljaantud VISA pangakaardid.

Klientidele tellime automaatselt uue(d) Mastercardi pangakaardi(d) ning saadame kaardid koju kliendipoolt märgitud postiaadressile maikuu jooksul. Kaardid, mis pank VISA brändiga sulgeb, need kaardid vahetatakse samaväärse Mastercardi kaardiga – kui kliendil on VISA kuldkaart, siis Mastercard kuldkaardi vastu, kui on VISA classic, siis Mastercard deebeti – vastu välja.

  • Uuel Mastercardi pangakaardil on samad limiidid nagu Teie praegusel VISA kaardil.
  • Lisavõimalusena saate uue Mastercardiga teha viipemakseid ning Android nutitelefoni puhul saate pangakaarti digitaliseerida ning teha ka mobiilseid viipemakseid.
  • Mastercardil on sama PIN-kood, mis on Teie praegusel VISA kaardil.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +372 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.