Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 26. jaanuar 2021 15:30

SEB valiti ülekaalukalt kõige atraktiivsemaks tööandjaks

CV-Online Estonia viis alates möödunud aasta novembrist kahe kuu jooksul läbi traditsioonilise TOP tööandja uuringu, millega selgitati välja kõige atraktiivsemad tööandjad Eestis. Kokku osales uuringus sel aastal 3222 erinevatest vanusegruppidest ja tegevusvaldkondadest inimest üle Eesti. Kõige atraktiivsemaks tööandjaks valiti ülekaalukalt SEB Pank.

“Vaadates kriteeriume, mis on inimestele tööandja valikul tähtsad, siis siin on esimesed kolm püsinud muutumatuna. Huvitav on see, et kui eelmisel aastal olid tööandja poolt pakutud arenguvõimalused olulisel neljandal kohal, siis nüüd on selle kriteeriumi positsioon langenud ning senisest tähtsamaks on saanud töötajate võrdne ja aus kohtlemine ning töötajate tervise eest hoolitsemine,” kirjeldas uuringu kokkuvõtet CV-Online’i teenindus- ja turundusjuht Maris Viires.

„Usume SEBs, et töötajad on kõige keskmes, mida teeme. Hoolime oma töötajate ambitsioonidest ja toetame igakülgselt nende arengut. Meile on oluline, et meie töötajate väärtuspakkumine oleks atraktiivne, mitmekülgne ja konkurentsivõimeline. Töö peab igapäevaselt olema inspireeriv, väljakutseid pakkuv, aga samas on oluline pakkuda hoolivat ning turvalist õhkkonda. SEB eesmärgiks on olla parimate tööandjate hulgas ja töötame selle nimel iga päev. Meil on siiralt hea meel saadud tunnustuse üle, mis näitab, et meie töö kannab vilja ja see on tööturul ka laiemalt nähtav. Suur tänu kõigile, kes meile tunnustust jagasid ja kes töötavad selle nimel, et SEB tööandjana parim oleks!“ rääkis SEB personalijuht Margit Pugal.

Kõige olulisemate kriteeriumitena TOP tööandja valikul tõid vastajad 19 valikukriteeriumi hulgast välja: motiveeriv palk ja lisahüved, hea sisekliima ja toredad kolleegid, paindlik töökorraldus, töötajate võrdne ja aus kohtlemine, tulemuste märkamine ja tunnustamine, töötajate tervise eest hoolitsemine ning arenguvõimaluste pakkumine.

Kokku mainiti kõige ihaldusväärsema tööandjana 872 erinevat organisatsiooni või ettevõtet. Uuringu tulemustega saab tutvuda lehel www.topemployer.ee.


Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.