Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 19. jaanuar 2021 12:00

Pärnu kontor alustab 1. veebruaril tööd uues asukohas

Alates esmaspäevast, 1. veebruarist töötab SEB Pärnu kontor uuel aadressil – Lai 15. Kuni 27. jaanuarini töötab kontor senises asukohas aadressil Rüütli 40a ning 28. ja 29. jaanuaril on pangakontor kolimise tõttu suletud.

„Uutes kontoriruumides pakume oma era- ja äriklientidele veelgi mugavamat ja kaasaegsemat teenindust ning ka töötajate jaoks muutuvad töötingimused paremaks. Meil on hea meel selle üle, et lisaks võimalusele viia teeninduse kvaliteeti uuele tasemele, saame edaspidi töötada areneva südalinna vahetus läheduses,“ ütles SEB kontorivõrgu juht Indrek Lass.
„Seoses muudatusega pakume kõigile, kes avavad Pärnu kontoris veebruarikuu jooksul arvelduskonto, SEB pakette kuuhooldustasuta kuni kuueks kuuks. SEB sularaha sisse- ja väljamakseautomaadid paiknevad alates veebruarist SEB Pärnu kontori uues asukohas, lisaks veel Pärnu Keskuses ja Kaubamajaka kaubanduskeskuses,“ lisas Lass.

SEB pangateenuseid saab kõige mugavamalt kasutada SEB kaugkanalites: internetipangas ja mobiilirakenduses. Et kohtumine pangakontoris oleks klientidele sujuv ning aega säästev, soovitame pangakontori külastuse eelnevalt broneerida SEB kodulehel või klienditoe telefonil 665 5100.

SEB-l on Eestis kokku 16 pangakontorit. SEB Pärnu kontor on avatud E–R kell 9–17.
Lisainfo SEB pangakontorite ja sularahaautomaatide kohta.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.