Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 28. detsember 2020 16:00

Ülemiste Cityt arendav Mainor Ülemiste sõlmis oma ajaloo suurima, koguni 64 miljonit eurot hõlmava sündikaatlaenulepingu

Mainor Ülemiste, SEB Pank ja Luminor Pank allkirjastasid sündikaatlaenulepingu, mis sätestab 2018. aastal SEB Pangalt Öpiku kvartali arendamiseks võetud 39,8 miljoni euro suuruse laenu refinantseerimise ja lisab Alma Tominga maja ehitamiseks täiendavad 24,3 miljonit eurot.

Detsembri alguses käivitus Ülemiste Citys (aadressil Sepise tn 7) Alma Tominga nimelise ärimaja ehitus, mille rajamisse investeeritakse kokku üle 30 miljoni euro. Töötaja tervist fookusesse tõstva rohehoone ehituse finantseerimisele aitab kaasa Baltikumi suurimate pankade hulka kuuluvate SEB ja Luminori loodud sündikaat, et ühiselt toetada Ülemiste City jätkuvat arengut.

„Ülemiste City on viimastel aasatel kasvanud kiirelt ja mitmekesiselt: uksed on avanud tervise- ja meie esimene kortermaja, oluliselt täienenud haridusklaster, lisandunud mitmed uued teenused,“ sõnas Mainor Ülemiste juhatuse esimees Margus Nõlvak. „Alma Tominga maja rajamine sel tavapäratul ajal on osutunud õigeks otsuseks. Loodav uudne talendile keskenduv terviklahendus on äratanud elavat huvi ning juba on sõlmitud ka rendileping suure rahvusvahelise tehnoloogiaettevõttega. Kõik see näitab, et panustamine oma inimestesse ja täisväärtusliku töökeskkonna loomisse on ettevõtetele nüüd ehk olulisem kui kunagi varem.“

SEB ettevõtete panganduse valdkonna juht Artjom Sokolov: “Töökeskkond ei ole tänapäeva maailmas enam pelgalt kontoriruum, vaid kogu seda ümbritsev ökosüsteem. SEB-l on suur rõõm toetada Mainor Ülemiste laienemise järjekordset faasi Ülemiste Citys, mis on kinnistumas Tallinna ühe terviklikuma teadmistepõhise äritegevuse keskkonnana. Mainor Ülemiste on selle piirkonna tervikarendamise kindel visionäär.”

Mainor Ülemiste põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku Ülemiste City arendamine. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 150 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, mis on koduks ligi 500 ettevõttele ning kus töötab, õpib ja elab üle 12 000 inimese. Maksulaekumiste poolest on Ülemiste City tõusnud Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva järel Eesti suuruselt viiendaks linnaks.


Lisainfo:

Margus Nõlvak
Mainor Ülemiste juhatuse esimees
telefon +372 504 1010
e-post
 

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.