Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 1. detsember 2020 11:35

Saunum Group AS aktsiate avalik pakkumine

Saunum Group AS aktsiate avalik pakkumine algab 01. detsembril 2020 kell 10.00 ja lõpeb 09. detsembril 2020 kell 15.00.

Saunum Group AS aktsiate avalik pakkumine on suunatud kõigile füüsilistele ja juriidilistele isikutele Eestis. Isik loetakse Eestis olevaks, kui ta omab väärtpaberikontot väärtpaberite hoidmiseks Nasdaq CSD-s ning isiku aadress, mis on registreeritud isiku väärtpaberikontoga seoses on Eestis või juriidilise isiku registrikood on Eesti äriregistri kood.

  • Väärtpaber: SAUNUM GROUP AKTSIA täiendav 1
  • ISIN: EE3801019755
  • Märkimisperioodi algus: 01.12.2020 kell 10
  • Märkimisperioodi lõpp: 09.12.2020 kell 15
  • Märkimisel aktsia hind: 2,84 eurot
  • Tehingu kavandatud väärtuspäev: 14.12.2020
  • Märkimise teenustasu: 3,20 eurot

Märkimiskorraldust on võimalik esitada internetipanga menüüpunktis Investeerimine -> Märkimine või SEB pangakontoris.

Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korporatiivses sündmuses osalemisega, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.