Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 26. november 2020 12:00

SEB finantseeris Pärnu ettevõtte Metsagrupp rajatavaid päikeseparke

Pärnus tegutsev ettevõte Metsagrupp OÜ sai päikeseparkide rajamiseks SEB pangalt laenu kogusummas 3,5 miljonit eurot.

„Pangad finantseerivad meeleldi ettevõtteid ja projekte, mis vähendavad süsinikheitmete mõju keskkonnale. Roheliste investeeringute olulisus kasvab ning meil on hea meel kodupangana toetada oma klienti taastuvenergiaprojekti käivitamisel,“ kommenteeris tehingut Tatjana Vakulenko, SEB väike- ja keskmise suurusega ettevõtete segmendi juht.

Urmas Rahnel, Metsagrupp OÜ juht lisas omalt poolt: „Taastuvenergia turule tasub investeerida, see on suure tulevikuga valdkond. Päikesepaneelid paigaldame oma ettevõtte kinnistutele, mis pole põllumeestele välja renditud.“

SEB hinnangul on pangandussektoril oluline vastutus jätkusuutlikuma ärikeskkonna kujundamisel, sest läbi oma finantseeringute, investeeringute ja klientide mõjutame otseselt seda, millisesse tulevikku me panustame ja millist ettevõtlust soosime. Läbi roheliste finantseeringute panustame väiksema süsinikuheitega ärimudelisse ning jätkusuutlikusesse, sest just täna tehtavad valikud on need, mis defineerivad meie homsed võimalused.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.