Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 25. november 2020 12:00

SEB Pank pälvis peresõbraliku tööandja kuldmärgise

25. novembril toimunud virtuaalsel tunnustamisüritusel pälvis SEB Pank peresõbraliku tööandja kuldmärgise. SEB osaleb Sotsiaalministeeriumi peresõbraliku tööandja märgise programmis alates 2018. aasta sügisest ja pangale oli seni omistatud peresõbraliku tööandja algmärgis.

Peresõbraliku tööandja märgisel on kolm taset: kuld-, hõbe- ja pronkstase. Kuldtaseme pälvinud tööandja teab, kuidas olla töötaja- ja peresõbralik ning tegutseb selle nimel järjepidevalt; peresõbralikku juhtimist rakendatakse alateadlikult ning iseenesest; töötajate soovitusindeks ja lojaalsus on väga kõrged ning peresõbralikkus on oluline osa organisatsioonikultuurist.

„Meil on saadud tunnustuse üle äärmiselt hea meel. Töötajad ja nende heaolu on olulised nii äritulemuste saavutamiseks kui ka selleks, et olla atraktiivne tööandja meie tänastele ja ka tulevastele kolleegidele. See ongi põhjuseks, miks igapäevaselt töötame selle nimel, et pakkuda oma töötajatele parimat, sealhulgas paindlikku töökorraldust, tööandja pensioni, tervisekindlustust ja palju muud. Saadud tunnustus on kinnituseks meie pikaajalisele ja jätkuvale tööle selles vallas,“ ütles SEB personali ja koolituse divisjoni juht Margit Pugal.

Sotsiaalministeerium alustas koos partneritega Euroopa Sotsiaalfondi toel peresõbraliku tööandja märgise mudeli välja töötamist 2016. aastal ning varem on lõppmärgise saanud kokku 37 ning algmärgise 65 organisatsiooni.


Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.