Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 16. november 2020 10:35

SEB kontorikülastuse broneerimine hakkab toimuma panga kodulehe kaudu

Alates 16. novembrist saab SEB pangas broneerida endale kontorikülastuse aega kodulehe veebivormi kaudu. Jooksvate toimingute jaoks on SEB kontorid oma klientidele endiselt avatud ega vaja külastusaja ette broneerimist.

Palume aja broneerida juhul, kui tegu on pikema kontorikülastusega või toiminguga, mis nõuab teenindajalt ettevalmistust ja milleks on pangakonto avamine, eestkoste-, pärimis-, ametiklientide toimingud või väärtpaberitehingud. Teenindame kliente ka üldjärjekorra alusel antud teenuste puhul, kuid soovitame kindlasti aja kokkuhoiu mõttes aega ette broneerida.

Eestkoste-, pärimis- ja ametiklientide toimingute puhul palume enne kohtumist saata vajalikud dokumendid aadressile .


Lisaküsimuste korral palume helistada SEB klienditoe telefonile 665 5100.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.