Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 7. oktoober 2020 10:00

SEB-s saab nüüdsest jälgida oma investeeringuid ka mobiilis

SEB Pank täiendas oma mobiilirakendust uue funktsiooniga, tänu millele saavad pangakliendid nüüdsest jälgida enda investeerimistulemusi oma nutitelefonis.

„Kuigi viimaste aastate jooksul olid fookuses pigem maksetega seotud funktsioonid, on investeerimise mugav korraldus samuti meie oluline prioriteet. Praeguseks saab SEB mobiilirakenduses jälgida oma väärtpaberikontosid ja näha nende tulemusi, järgmise loogilise sammuna aga teeme võimalikuks ka tehingute teostamise,“ kommenteerib mobiilirakenduse uut funktsiooni SEB juhatuse liige Ainar Leppänen.

Mobiilirakenduse uues jaotises „Investeerimine“ näevad kliendid nii oma väärtpaberikontode ülevaadet kui ka investeerimistulemusi. Nüüd saavad kliendid ümber nimetada oma olemasolevad väärtpaberikontod ning vaadata väärtpaberikontosid algvaluutas või hoopiski konverteerida tulemused ümber eurodesse.

SEB mobiilirakenduses saavad kliendid kiire ja mugava ülevaate oma kontojäägist ning neil on võimalik teostada ja küsida makseid. Lisaks saab pangarakenduse kaudu kiirelt tellida või kahtluse korral blokeerida oma pangakaarte, kontrollida laenude, liisingute, kogumishoiuse ja nüüdseks ka investeerimiskonto seisu. Mobiilirakenduse kaudu saab teha kiireid ülekandeid teise panka saaja telefoninumbri alusel, maksta poodides Androidi nutitelefoniga ning kasutada kogumiseks digikassat.

SEB mobiilirakendust kasutab praegu 170 000 panga klienti.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.