Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 7. oktoober 2020 12:00

Baltic Horizon Fondi täiendavate aktsiate avalik pakkumine

Baltic Horizon Fondi täiendavate aktsiate avalik pakkumine toimub vahemikus 8. oktoober kuni 22. oktoober 2020 (kuni kella 16:00-ni).

Baltic Horizon fund täiendavate aktsiatega seotud prospekti ja märkimisega seotud muude materjalidega saate tutvuda www.fi.ee.

  • Väärtpaber: Baltic Horizon fund osak
  • ISIN: EE3500110244
  • Märkimisperioodi algus: 08.10.2020 kella 10:00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 22.10.2020 kella 16:00-ni
  • Märkimisel aktsia hind: 1,1566 EUR
  • Märkimise teenustasu: 3,20 EUR

Märkimiskorraldust on võimalik esitada internetipanga menüüpunktis InvesteerimineMärkimine või SEB pangakontoris).

 

Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.