Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 30. september 2020 13:00

Tõrked SEB kaardimaksetega Alexela automaattanklas

Palume kontrollida kõigil, kes on maksnud SEB pangakaardiga Alexela automaattanklas 28.-30. septembril, oma kontol broneeringusse võetud summat.

Alates 28. septembri õhtust on esinenud tõrkeid SEB kaardiga Alexela automaattanklas maksmisel. Tõrge on seotud broneeringusse jäetava summaga, mis tavaolukorras tehingu lõplikul kinnitamisel vabastatakse.

Kui märkate, et Teie kontol on tankimise tagajärjel tekkinud üleliigne broneering, siis broneeringu vabastamiseks palun andke meile teada SEB klienditoe telefonile 665 5100 või vaidlustage broneering internetipangas.

Tõrked tekkisid seoses SEB üleminekuga uuele maksete süsteemile. 

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.