Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 30. september 2020 12:00

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab äriideid 25. oktoobrini

Eestile mitmeid rahvusvahelisi edulugusid toonud Ajujahi konkurss jagab tänavu äriideede arendamiseks välja kokku 150 000 eurot. Konkursile saab kandideerida 25. oktoobrini.

EASi juhi Peeter Raudsepa sõnul võib just praegu olla parim aeg ettevõtlusega alustamiseks. “Majanduslikult keerulises olukorras peituvad ka võimalused arenguks ja innovatsiooniks. Paljud valdkonnad ootavad värskeid ideid, mis aitaksid neil kohaneda uue koroonaaegse ja -järgse majandusega. Pole vahet, kas sa oled kogenud pangandushai või aktiivne tudeng – ettevõtlusega alustamiseks ei ole kunagi liiga vara või hilja,” julgustas Raudsepp Ajujahist osa võtma.

Ajujaht on 13 aasta jooksul toonud Eestile palju kohalikke ja rahvusvahelisi edulugusid, kes annavad siin tööd enam kui 700 inimesele ning kes tasusid eelmisel aastal riiklikke ja tööjõumakse pea 9 miljoni euro ulatuses. Ajujahi vilistlaste seast leiab ettevõtteid nagu Bolt, Bikeep, Click & Grow, GoWorkaBit, FoodDocs, UpSteam, Groveneer ja paljud teised.

Ajujahi žüriiliige ja SEB äriinnovatsiooni juht Mart Maasik ütles, et lisaks tugevale arenguprogrammile on ka Ajujahi bränd omaette kvaliteedimärk. “Ma näen, kuidas igal aastal aitab Ajujahi tuntus ja usaldusväärsus alustavatel ettevõtetel lihtsamini kontakte luua klientide, partnerite ja investoritega,” rääkis Maasik.

Elisa juht ja Ajujahi žüriiliige Sami Seppänen lausus, et Ajujaht tähistab tema jaoks samasugust värskust nagu uue kooliaasta algus. „Igal aastal esitab mitusada värvikat ettevõtet oma kandidatuuri Ajujahti, kus ei tule puudust geniaalsetest ideedest, vaid praktilisest ettevõtluskogemusest. Võimas programm tõukab kõiki alustatavaid ettevõtteid edasi, sõltumata sellest, kas pääsetakse finaali või mitte. Ajujahil märkan tihti värskeid ideid või lahendusi, mis avardavad ka minu mõttemaailma ning ootan huviga, milliseid säravaid äriideid toob algav hooaeg,“ ütles Seppänen.

Ideid saab Ajujahile esitada tänavu 25. oktoobrini veebilehel www.ajujaht.ee. Konkursi võitjad selguvad mais 2021.

SEB on Ajujahi suurtoetaja


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.