Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 25. september 2020 12:00

VKE-de uued äriideed: õnnelike ruumide loomine, kinnisvaraarenduse kasumi maksimeerimine ja palju muud

Täna, 25. septembril kohtuvad SEB Kasvuprogrammi kuuenda ja seitsmenda lennu finaali pääsenud ettevõtted Tehnopolis, et tutvustada oma uuendatud äriideid. Ideid esitleb kuus ettevõtet, kelle tööd hõlmavad kinnisvaraarendust, standardiseerimata metalli jätkusuutlikku müüki, külmaahela digitaalset  jälgimissüsteemi ja palju muud.

Anette Ustal, SEB Eesti innovatsioonikeskuse juht: „Ettevõtted osalesid kasvuprogrammis digitaalselt, kuna kokkusaamisi takistas Covid-19, mis ka näitas, kui oluline on omada digitaalset ärimudelit, sest nii sai alustatud arenguprogrammi siiski läbida. Ootan põnevusega konkreetseid näiteid väike- ja keskettevõtete (VKE-de) digitaliseerimisest. Tänavusse kasvuprogrammi kaasasime ettevõtete juurde ka tudengid, eesmärgiga saada innovaatilisi lahendusi noortelt, kes on tehnoloogia arengutrendidega hästi kursis ja need kiiresti omaks võtnud. Sellest tulenevalt alustasime ametlikku koostööd Tartu Ülikooli talendiprogrammiga, mis annab noortele võimaluse saada senisest mitmekesisemat ettevõtlusalast lisaharidust enda õpingutele.“

SEB Kasvuprogramm on ettevõtetele tasuta, kuid sellel aastal kutsus SEB osalejaid panustama järgmiste põlvkondade ettevõtjate arendamisse. „Finaali lõppedes anname üle 6. ja 7. lennu poolt kogutud toetuse Junior Achievement’ile,  mis koondsummas ületab 10 000 eurot. Toetust kasutatakse algklasside õpilasfirma programmi väljatöötamiseks,“ lisas Ustal.

Viimases kahes lennus jõudsid finaali ja lennu võitja tiitlile hakkavad kandideerima järgmised ettevõtted:

SEB Kasvuprogrammi 6. lend, 2019 sügis

  • SV Trading OÜ – Eesmärk on viia kokku sisekujundajad lõppklientidega ning pakkuda ligipääsu suurimale disainimaailma tootevalikule ja digitaalsele sisustusteenusele, mis annab võimaluse luua õnnelikke ruume.
  • Timbeco Woodhouse OÜ – Teenus kinnisvaraettevõtetele, mis aitab mõõta kuhu ja kuidas on mõistlik arendada, et teenida maksimaalset kasumit.
  • Thinnect OÜ – Digitaalne külmahela jälgimissüsteem, et saada teavet transporditava kauba seisukorrast terve tarneahela vältel.

SEB Kasvuprogrammi 7. lend, 2020 kevad

  • BredenKids OÜ – Breden experience – Digitaalse müügi- ja turundusprogrammi loomine.
  • Astro Baltics OÜ – Mobiilne tankla makselahendus, et vähendada tanklatega seotud hooldus- ja uuenduskulusid.
  • Steelmonitor  (Programmist tekkinud spin-off ettevõte AVEN metallitööstusest) – Maailma juhtiv platvorm kasutamata standardiseerimata metalli müümiseks, et vähendada laos hoiustamisega seotud kulutusi ning suurendada jääkide kasutuselevõttu.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.