Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 25. september 2020 14:05

Ignitis grupi aktsiate esmane avalik pakkumine

21. septembrist kuni 1. oktoobrini 2020 korraldab Nasdaq Vilnius avaliku pakkumise raames Leedu, Läti ja Eesti erainvestoritele AB Ignitis Grupė aktsiate enampakkumise, millele järgneb aktsiate noteerimine Nasdaq Vilniuse börsil.

AB Ignitis Grupė on juhtiv insenerikommunikatsiooni ja taastuvenergia ettevõte Baltikumis. Selle põhitegevusalaks on elektri ja gaasi jaotusvõrkude opereerimine ning rohelise tootmise portfelli haldamine ja arendamine. Grupp haldab ka strateegiliselt olulisi paindlikke tootmisvarasid ning pakub kliendi- ja lahendusteenuseid, sealhulgas elektri- ja gaasivarustust, päikeseenergiat, e-mobiilsust, paremat energiatõhusust ja uuenduslikke energialahendusi kodumajapidamistele ja ettevõtetele.

Erainvestoritel on võimalus esitada oma aktsiate ostutellimused ettevõtte aktsiate jaoks maksimaalselt kuni 28,00 eurot ühe AB Ignitis Grupė aktsia kohta. Aktsia lõplik hind tehakse teatavaks 2. oktoobril 2020 ja see ei ületa jaeinvestoritele 28 eurot. Enampakkumisel pakutavate aktsiate arv on 20 901 503.

SEB Panga klientidel on võimalus märkida internetipanga menüüpunktis „Investeerimine” → „Aktsiad ja ETF”, esitades ostutellimuse AB “Ignitis grupė” aktsiatega (ISIN: LT0000115768).

  • Internetipangas võetakse tellimusi vastu alates 21. septembrist kuni 1. oktoobrini (kuni kell 11.00)
  • Aktsiate jaotamine viiakse lõpule 5. oktoobril kell 16.00
  • Sõlmitud tehingute arveldamine on kavandatud 6. oktoobriks
  • Aktsiad on kavas noteerida Nasdaq Vilniuse börsil 7. oktoobril

Lisateavet ettevõtte tegevuse, aktsiate esmase avaliku pakkumise protsessi ja sellega seotud riskide kohta leiate ettevõtte kodulehelt.

 

Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.
 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.