Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 15. september 2020 11:30

AS LHV Group allutatud võlakirja avalik pakkumine

AS LHV Group allutatud võlakirjade avalik pakkumine toimub alates 16. septembrist kella 10-st kuni 25. septembrini 2020 kella 16-ni.

AS LHV Group allutatud võlakirjade avalik pakkumine (ISIN EE3300001791) on suunatud kõigile füüsilistele- ja juriidilistele isikutele Eestis.
Isik loetakse Eestis olevaks, kui:

  • eraisikust investori kontaktaadress asub Eestis ning isik omab Balti väärtpaberikontot;
  • juriidilisest isikust investori kontaktaadress on Eestis või ettevõte on registreeritud Eesti Äriregistris ning omab Balti väärtpaberikontot.

Avalikult pakutavate võlakirjade minimaalne märkimiskogus on üks võlakiri nominaaliga 1000 eurot.

AS LHV Group allutatud võlakirjade avaliku pakkumisega seotud prospekti ja märkimisega seotud muude materjalidega saate tutvuda kodulehel.

  • Väärtpaber: AS LHV Group allutatud võlakiri 20-2030
  • ISIN: EE3300001791
  • Märkimisperioodi algus: 16. september 2020 kella 10-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 25. september 2020 kella 16-ni
  • Märkimisel võlakirja hind ühe võlakirja kohta: 1000 eurot
  • Tehingu väärtuspäev: 30. september 2020
  • Märkimise teenustasu: 3,2 eurot

Märkimiskorraldust saab esitada ainult pangakontoris.


Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.