Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 1. juuli 2020 06:00

Muutuvad AS-i SEB Pank eraisiku laenulepingu tootetingimused

11. augustil 2020 jõustub muudatus AS-i SEB Pank eraisiku laenulepingu tootetingimustes.

Muudatuse tulemusena uuendame eraisiku laenulepingu tootetingimustes euribori määratlust (p 32) järgmiselt:

euribor on vastava perioodi intressimäär, mida praegu arvutab ja oma kodulehel avaldab European Money Markets Institute. Euribori kuvatakse panga kodulehel ning kohalduv euribor on nähtav kliendi internetipangas.

Vajadus euribori määratluse uuendamiseks tuleneb muudatustest, millega European Money Markets Institute viis euribori arvutuspõhimõtted kooskõlla Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusega (EL) 2016/1011.

Uuendatud eraisiku laenulepingu tootetingimustega on võimalik tutvuda kõikides meie pangakontorites ning kodulehel.

Kui olete muudatusega nõus, siis ei ole teil vaja midagi teha: sel juhul hakkavad 11. augustil 2020 teie lepingu(te)le kehtima uued tingimused. Kui te ei ole tingimustes toodud muudatusega nõus, siis on teil õigus pangaga sõlmitud leping(ud) hiljemalt 10. augustil 2020 lõpetada.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.