Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 29. juuni 2020 13:00

SEB: piirangute leevenedes on kliendid ja autoturg aktiveerunud

Käesoleva aasta 4 kuu andmetele tuginedes on SEB Liisingu turuosa sõiduautode finantseerimises üle 30% ja turu üldtrend on positiivne.

Automüügiga tegelevatele ettevõtetele tõid märts ja aprill kaasa tuntava tagasiöögi vaatamata sellele, et näiteks SEB Liising ei muutnud selle perioodil oma toote- ja krediidipoliitikat. „Jätkasime koroonakriisi ebakindlal perioodil oma teenuste pakkumist samadel tingimustel ning toetasime nõnda nii oma kliente kui ka partnereid,“ kommenteeris Rein Karofeld, SEB Liising juhatuse liige.

Hoolimata möödunud kuude ebakindlusele on uute liisingutaotluste maht hakanud taastuma ning jõudnud samale tasemele võrdluses möödunud aasta sama perioodiga. „Heameel on tõdeda, et piirangute leevenedes on kliendid ja autoturg taas aktiveerunud. Jälgime huviga, kas see ka nii jääb - vähemalt loodame seda. Meie eesmärk on jäänud endiseks – finantseerida iga kolmanda sõiduki liisinguga soetamist,“ lisas Rein Karofeld.


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.