Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 13. mai 2020 13:15

SEB-s saab nüüdsest taotleda maksepuhkust ka krediitkaardile

Alates 12. maist saab SEB-s taotleda maksepuhkust ka krediitkaardi põhiosa tagasi maksmisele. Taotlust saab mugavalt täita internetipangas ning krediitkaardi maksepuhkuse maksimaalne periood on kuus kuud. Maksepuhkuse ajal jätkab klient vaid intressimaksetega. Uus võimalus on avatud püsimaksega krediitkaardi omanikele, kes moodustavad kõikidest eraisikust krediitkaardi omanikest ligikaudu 80%.

SEB erakliendi segmendi müügijuht Evelin Tammearu: „Keerulisel ajal võib ka võrdlemisi väikeste finantskohustuste täitmine osutuda ajutiselt suureks raskuseks. Selleks, et oma klientidele finantsiliselt keerulisel ajal veelgi enam toeks olla, pakume nüüdsest võimalust taotleda maksepuhkust ka püsimaksega krediitkaartide tagasimaksetele.“

Püsimaksega krediitkaardi näol on tegemist nö järelmaksu tüüpi kaardiga, mis võimaldab kaardiomanikul oma rahavoogu paindlikult juhtida. Kaardiomanik saab kaarti vaba krediidilimiidi piires kasutada ning kasutatud summa järk-järgult kokkulepitud perioodi jooksul tagasi maksta. Samuti on kaardiomanikul võimalik igal hetkel kasutatud summa internetipangas enne maksetähtpäeva osaliselt või täielikult tagastada, vähendades nii kasutatud summalt tasutavat intressi.

Klientidel, kes omavad määratud tagasimaksega krediitkaarti, on finantsiliselt keerulisel ajal võimalik jätkuvalt taotleda kasutatud kaardilimiidi refinantseerimist. 

Lisainfot püsimaksega krediitkaardi kohta leiab SEB kodulehel.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.