Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 4. mai 2020 17:15

SEB: Ärikliendid eelistavad veebis ostlemisel turvalisuse tõttu virtuaalkaarti

Paljud SEB ärikliendid on viimastel kuudel hakanud aktiivsemalt kasutama virtuaalkaarti - lahendust, mille puhul pole tarvis omada füüsilist plastikkaarti. Virtuaalkaart kehtib 40 päeva ning selle aja jooksul saab klient teha vajalikud e-ostud. Pärast tähtaja kukkumist kaart enam ei tööta, minimeerides seega kaardipettuse võimalusi. Loomulikult saab klient pärast tähtaja lõppu tellida uue virtuaalkaardi. Mugava ja turvalise lahenduse kasuks on otsustanud mitmed ärikliendid, kes ostlevad või maksavad operatiivselt e-kanalites.

SEB andmetel näitab Eesti e-kaubandus selget kasvutrendi ning näiteks võrreldes 2017. aastaga on pangakaartidega teostatud e-ostude maht tänaseks kasvanud üle 50 protsendi. “Käsikäes e-kaubanduse arenguga on õnneks kasvanud ka inimeste teadlikkus turvaliste ostude ja makseviiside osas. Virtuaalkaart, mis oma kehtivuspiiranguga aitab tagada e-ostude turvalisust, on aga just eriolukorra tingimustes muutunud klientide seas varasemast populaarsemaks,“ kommenteeris SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen. Näiteks aastases võrdluses vormistati märtsis SEB äriklientidele pea 2 korda rohkem virtuaalkaarte kui eelmisel aastal samal ajal.

SEB statistika näitab, et peamiselt kasutavad ärikliendid virtuaalkaarti ettevõtete vahelises arveldamises ning näiteks sotsiaalmeediareklaami eest tasumisel. SEB virtuaalkaardi saab vormistada internetipangas ja virtuaalkaart on kohe kasutusvalmis. Rohkem infot: https://www.seb.ee/igapaevapangandus/krediitkaardid/virtuaalkaart

Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.