Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 1. aprill 2020 13:00

SEB suunab eelmise aasta kasumi klientide toetamiseks

SEB Panga nõukogu otsustas mitte maksta dividende 2019. aasta majandustulemuse eest, tugevdades seeläbi veelgi panga kapitali ning võimekust toetada laenuvõtjaid muutuvas majanduskeskkonnas.

”SEB on väga hästi kapitaliseeritud pank ning otsus eelmise aasta eest dividendide mitte välja maksta tugevdab panga positsiooni veelgi. Majanduskeskkond on kiiresti muutunud ning me tahame olla parimal viisil valmis oma klientide toetamiseks – olgu nendeks uute laenude väljastamine või olemasolevate laenudega tekkinud ajutiste makseraskuste ületamine. Kasutame panga eelmise aasta 100 miljonilist kasumit, et täiendavalt toetada nii oma kliente kui majandust üldisemalt praegusel keerulisel ajal, ” märkis SEB Panga juhatuse esimees Allan Parik.

SEB innustab oma kliente kasutama pangateenuseid digitaalsetes kanalites ja pöörduma küsimuste korral SEB kliendikeskusesse telefonil 665 5100. Kogu info pangateenuste kohta eriolukorra ajal, samuti koroonaviiruse mõjude kohta rahaasjadele on kättesaadav panga kodulehelt.


Lisainfo:

Silver Vohu
Turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni juht
SEB Pank

telefon 665 5393
mobiil 521 1170
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.