Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 10. märts 2020 10:00

AS PRFoods võlakirja avalik pakkumine

AS PRFoods võlakirja avalik pakkumine algab 10. märtsil 2020 kell 10.00 ja lõpeb 30. märtsil 2020 kell 16.00.

AS PRFoods võlakirja avalik pakkumine (ISIN EE3300001577) on suunatud kõigile füüsilistele ja juriidilistele isikutele Eestis. Isik loetakse Eestis olevaks, kui isiku jaoks/nimel on avatud väärtpaberikonto Nasdaq CSD SE Eesti arveldussüsteemis (endine EVK konto).

AS PRFoods võlakirjade pakkumisega seotud prospekt ja muud märkimisega seotud materjalid

Võlakirja ja korralduse esitamise põhiandmed:

Väärtpaber: AS PRFoods võlakiri
ISIN: EE3300001577
Märkimisperioodi algus: 10. märts 2020 kella 10.00-st
Märkimisperioodi lõpp: 30. märts 2020 kella 16.00-ni
Märkimisel võlakirja hind: 101 eurot
Tehingu väärtuspäev: 03. aprill 2020
Märkimise teenustasu: 3,2 eurot

Märkimiskorraldust on võimalik edastada pangakontoris ja internetipanga menüüpunktis Investeerimine → Märkimine.

Oluline teave

Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.