Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 6. jaanuar 2020 13:40

SEB ja Lottemaa suur leiutamisvõistlus algab taas

Alates 4. jaanuarist saab iga Eesti laps taas proovida kätt leiutamises ning panna oma võimed proovile Lottemaa parimate leiutajatega. Leiutamisvõistluse eesmärk on populariseerida Eesti noorte seas ettevõtlust, innovatsiooni ja digivaba ajaveetmist. Kolme võidutöö autorid saavad koos peredega SEB ja airBaltic’u toel lennata Londonisse, Kopenhaagenisse või Berliini, et saada inspiratsiooni sealsetest leiutamis- ja tehnoloogiamuuseumitest. Oma leiutamisprojekte saab konkursile esitada 15. veebruarini Lottemaa kodulehel.

„Lottemaa elanikud moodustavad innovaatilise ja tubli kogukonna. Nende näitel saab viia Eesti lasteni tänapäeval väga olulisi ettevõtluse ja innovatsiooni väärtusi ning luua turvaline ja toetav esmakogemus katsetamise ja leiutamise valdkonnas. Just seda tõestasid meie jaoks kahe eelmise konkursi tööd, millest nägime, et lapsed mõtlevad ühiskonnas toimuvate muutustega aktiivselt kaasa ja peegeldavad seda hea meelega,“ kommenteerib leiutamiskonkursi loomist SEB erakliendi divisjoni juht Sille Hallang.

2017. aasta leiutamisvõistluse võitjaks osutus leiutis, mis lubas teadlikumalt komme süüa („Võtmega kommipaberi avaja“, autorid Emili ja Mattias Kõonurm), 2018. aastal võitis konkursi töö, mis mõõtis organismis rõõmu taset („Rõõmumeeter“, autorid Eleonora ja Gustav Juhkam). Juba kolmandat korda toimuv SEB ja Lottemaa leiutamisvõistlus on seni pannud leiutama ligi 500 Eesti last. Oma töid saavad esitada lapsed ja noored ilma vanusepiiranguta ning oodatud on nii individuaalsed kui ka rühmatööd.

Lisainfot konkursi ja selle tingimuste kohta saab alates tänasest Lottemaa kodulehelt, kuhu on ka võimalik oma töö esitada. Konkursi võitjad selguvad märtsis 2020, Lottemaa teemaparki täismõõdus püstitatud võidutöö avatakse pidulikult 21. juunil 2020.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.