Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 19. detsember 2019 12:45

SEB e-äri makselahendus muudab ettevõtjal maksete vastuvõtmise lihtsaks

Ettevõtjale muutub maksete vastuvõtmine lihtsamaks - ühe kaupmehelepinguga on võimalik liita nii kohalike pankade pangalingid, kaardimaksed, samuti PayPal.

“Aasta tagasi andsime teada koostööst Eesti finantstehnoloogia ettevõttega EveryPay. Hea meel on tõdeda, et koostöö on kiirelt Baltiüleseks arenenud ja täna võimaldab see meil pakkuda SEB äriklientidele mugavat ja efektiivset maksete kogumise lahendust. Eestist välja kasvanud lahendus pakub väärikat konkurentsi maailma populaarsematele, koos kohaliku professionaalse kasutajatoega. Usun, et koostöös sündinud väärtus toetab nii kohaliku kui globaalse fookusega ettevõtteid,” kommenteeris SEB ja EveryPay koostööd jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

“EveryPay platvorm võimaldab ettevõtetel pakkuda lahendusi maksete vastuvõtmiseks internetis ja mobiilirakendustes,” kirjeldab teenust EveryPay tegevjuht Lauri Teder. “Meil on hea meel laiendada koostööd SEB pangaga Baltikumis ning aidata pangal pakkuda maailma tasemel digimaksete lahendusi oma äriklientidele. Lisaks kaardimaksete vastuvõtmisele oleme lisanud võimaluse uue põlvkonna pangalingi maksete tegemiseks, mis lähtub EL maksete direktiiviga 2 loodud avatud panganduse põhimõtetest. Meie platvorm võimaldab lahendada väga erinevaid maksmise stsenaariume ning sobib igale ettevõttele, kes soovib oma klientidega arveldada digitaalses keskkonnas." lisab ta.

„Maksete maailma globaalseid trende jälgides on peamised märksõnad korduvmaksed, regulaarsete teenuste eest tasumine automaatselt ning teenusesse sisse ehitatud n-ö nähtamatud maksed. Tänu EveryPay platvormile saame selliseid lahendusi oma klientidele pakkuda ja aidata kaasa nende äri kasvatamisele. EveryPay'l on oma edulugu juba olemas ning meil on hea meel nendega koostööd teha," lisas Ainar Leppänen.

SEB e-äri makselahendus pakub ühe lepingu ja liidestusega kõiki peamisi makseviise - kaardimakseid, maksete kogumine kohalike pankade kontodelt ning PayPal´i. Nii ei jää ühegi kliendi tehing sobiva makselahenduse puudumise tõttu tegemata. Ettevõtjale on maksete haldus efektiivne võimaldades sujuvat integreerimist olemasolevatesse süsteemidesse.

E-äri makselahendus


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 6655 649
mobiil +371 5111 718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.