Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 4. detsember 2019 15:00

Pangaga suhtlemiseks eelistavad inimesed aina rohkem videokõnet

Pangaga suhtlemises on hakanud toimuma muutused: füüsilise kohtumise asemel eelistavad inimesed üha rohkem suhelda videokõne kaudu. SEBs peetavate videokohtumiste arv on alates jaanuarist 2019 rohkem kui kahekordistunud ja kokku on sel aastal toimunud üle 5 000 videokohtumise. Oluliselt on suurenenud klientide arv, kes hakkavad panga kliendiks, avavad konto ja sõlmivad ühtlasi esimesed lepingud videokõne jooksul, seda nii era- kui ka äriklientide puhul.

„SEBs toimub hetkel igal kolmas nõustamine video teel. Ehkki pakume seda võimalust juba kolmandat aastat, näeme, et alles nüüd on kliendid järjest enam hakanud otsustama videonõustamise kasuks. Põhjuseid on mitmeid. Esiteks on enamik kliente ületanud esmase kahtluse või kartuse uue teenuse suhtes ja paljud neist on nüüdseks olnud valmis seda proovima. Teiseks klientide endi tagasiside kohaselt on videonõustamine lihtne, hästi jälgitav ja sama sisukas kui füüsiline kohtume. Kolmandaks videokohtumine hoiab kliendi jaoks kokku nii aega kui ka raha: pangakontorisse tuleku, järjekorras ootamise ja kontorist lahkumise aja, transpordi- ja parkimiskulu. Sarnane trend klientide käitumises on näha nii Lätis kui ka Leedus, “ kommenteeris Eesti tulemust SEB juhatuse liige Ainar Leppänen.

Videokohtumise teel on võimalik saada SEB era- või ärikliendiks vähem kui 30 minutiga.  Samuti viib SEB eraklientide jaoks video teel läbi laenu-, säästmis- ja investeerimisnõustamist, elukindlustustoodete alast nõustamist, võimaldab avada lapsele pangakonto, tellida talle pangakaart ning sõlmida internetipanga leping, äriklientidel lahendada äriga seotud küsimusi. Video teel saab pangaga kiirelt ja mugavalt võtta ühendust ka välismaal olles.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.