Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 3. detsember 2019 10:00

Inbank AS võlakirjade avalik pakkumine

Inbank AS võlakirjade avalik pakkumine algab 3. detsembril 2019 kell 10.00 ja lõpeb 13. detsembril 2019 kell 16.00. Märkimiskorraldust saab esitada ainult pangakontoris.

Inbank AS võlakirjade avalik pakkumine on suunatud kõigile füüsilistele ja juriidilistele isikutele Eestis. Isik loetakse Eestis olevaks, kui ta omab väärtpaberikontot väärtpaberite hoidmiseks Nasdaq CSD-s ning isiku aadress, mis on registreeritud isiku väärtpaberikontoga seoses on Eestis või juriidilise isiku registrikood on Eesti äriregistri kood. Tutvu kindlasti kõigi prospektis esitatud pakkumise tingimustega.

Inbank AS võlakirjade pakkumisega seotud prospekt

Mõned võlakirja ja korralduse esitamise põhiandmed:

  • Väärtpaber: Inbank allutatud võlakiri 19.12.2029
  • ISIN: EE3300001544
  • Märkimisperioodi algus: 3. detsember 2019, kella 10.00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 13. detsember 2019, kella 16.00-ni
  • Märkimisel võlakirja hind: 1 000 eurot
  • Tehingu kavandatud väärtuspäev: 19. detsember 2019
  • Märkimise teenustasu: 3,2 eurot

Võlakirjade jaotuse selgudes genereerib Nasdaq CSD 18. detsembril 2019 kella 12.00-ks nii jae- kui kutseliste investorite nimel makse vastu ostukorraldused vastavalt Inbank AS poolt aktsepteeritud märkimiskorraldustele ja võlakirjade jaotusnimekirjale.

Oluline teave

Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korporatiivses sündmuses osalemisega, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.