Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 18. november 2019 12:05

SEB pakub oma klientidele COOP’i aktsiate märkimist teenustasuta

Seoses täna algava COOP’i aktsiate esmase märkimisega  ja sooviga suunata sellele oma klientide tähelepanu, pakub SEB oma klientidele aktsiate märkimist tasuta.

SEB Markets osakonna juht Priit Tamme: „COOP’i aktsiate noteerimisega Tallinna börsil avaneb kohalike investorite jaoks veel üks võimalus investeerida koduturul, toetada Eesti oma ettevõtet ning saada osa paljude meie elanike jaoks olulise finantsasutuse käekäigust, mis eristub laialdase sularaha pakkumisega maapiirkondades – just seal, kus see on endiselt vajalik.“

Esialgsetel andmetel toimub COOP’i aktsiate märkimise periood alates tänasest, 18. novembrist kuni 29. novembrini. Väärtpaberite märkimiseks on vajalik Balti väärtpaberikonto (Nasdaq CSD väärtpaberikonto), mida saab avada ja väärtpabereid märkida kas oma internetipangas või pangakontoris. AS Coop Pank aktsiate avalik pakkumine (ISIN EE380B007855) on suunatud kõigile füüsilistele- ja juriidilistele isikutele Eestis.

Seotud prospektiga saate tutvuda Finantsinspektsiooni veebilehel.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.