Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 18. november 2019 14:30

Coop Pank AS aktsiate avalik pakkumine

Coop Pank AS aktsiate avalik pakkumine algab 18. novembril 2019 kell 10.00 ja lõpeb 29. novembril 2019 kell 15.30

Coop Pank AS aktsiate avalik pakkumine on suunatud kõigile füüsilistele ja juriidilistele isikutele Eestis. Isik loetakse Eestis olevaks, kui ta omab väärtpaberikontot väärtpaberite hoidmiseks Nasdaq CSD-s ning isiku aadress, mis on registreeritud isiku väärtpaberikontoga seoses on Eestis või juriidilise isiku registrikood on Eesti äriregistri kood. Prospekti alusel on jaeinvestoritele eelduslikult tagatud teatud eelisjaotused, nt igale jaepakkumises osalenud investorile, kes on esitanud oma korralduse enne 22. novembri kella 16:00, on eelduslikult tagatud jaotus kuni 5 000 märkimisaktsiat. Tutvu kindlasti kõigi prospektis esitatud pakkumise tingimustega.

Coop Pank AS aktsiate pakkumisega seotud prospekt

Mõned aktsia ja korralduse esitamise põhiandmed:

  • Väärtpaber: Coop Pank aktsia täiendav 11
  • ISIN: EE380B007855
  • Märkimisperioodi algus: 18. november 2019, kella 10.00-st
  • Märkimisperioodi lõpp: 29. november 2019, kella 15.30-ni
  • Märkimisel aktsia hind: 1,3 eurot
  • Tehingu kavandatud väärtuspäev: 4. detsember 2019
  • Märkimise teenustasu: 0 eurot

Märkimiskorraldust saate teha pangakontoris ja internetipangas (Investeerimine  Märkimine).

Aktsiate jaotuse selgudes genereerib Nasdaq CSD 3. detsembril 2019 kella 17:00-ks nii jae- kui kutseliste investorite nimel makse vastu ostukorraldused vastavalt Coop Pank AS poolt aktsepteeritud märkimiskorraldustele ja aktsiate jaotusnimekirjale.

Oluline teave
Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korporatiivses sündmuses osalemisega, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.