Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 6. november 2019 15:40

SEB koostöös Tartu Ülikooli teaduskooliga lõi uue noorte e-õppekeskkonna

Selle aasta sügisest laiendab SEB oma koostööd Tartu Ülikooliga, lisades toetavate tegevuste nimekirja ka Tartu Ülikooli teaduskooli. Teaduskool on Eestis suurim koolilastele täiendõppevõimaluste pakkuja, kes  vastutab ka riiklike olümpiaadide ja võistluste korraldamise eest.

SEB ja teaduskool käivitasid 1. novembril uue elektroonilise E-õppekeskuse, kuhu tulid kokku nii SEB noortele mõeldud materjalid ettevõtluse, rahatarkuse ja investeerimise valdkonnast kui ka teaduskooli uuendatud ja digitaliseeritud materjalid. Uus e-õppesüsteem, mis hakkab aja jooksul täienema teaduskooli uuendatavate materjalidega, tagab Eesti koolidele ja tublidele noortele vajaliku akadeemilise ja kaasaegse majandusliku täiendõppe nooruslikus ja digitaalses keskkonnas.

Uude keskkonda kolib ka 2017. aastal loodud SEB rahatarkuse e-kursus, mis on praeguseks saanud uuenduskuuri ja mille kasutajateks on registreerinud üle 80 Eesti kooli. Seoses noorte suure huviga investeerimise vastu lisab SEB keskkonda ka kaks investorkursust: „Investeerimise põhitõed“ ning „Kasumlikud investeerimisstiilid“. Loengud filmiti kevadel 2019 investeerimisseminaride raames ja neid annab investeerimisekspert ja SEB sõber Kristofer Vähi. Kindlasti on uues keskkonnas eraldi koht ka E-akadeemia ja kõikide selle materjalide jaoks ettevõtluse teemal.


Lisainfo:

Julia Piilmann
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB Pank

telefon +372 665 5340
GSM +372 5124 808
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.