Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 9. oktoober 2019 16:20

Teade SEB Eastern Fund ex Russia Fund osakuomanikele

SEB Investment Management annab teada, et alates 31. oktoober 2019 toimuvad muudatused fondi SEB SICAV 1 – SEB Eastern Europe ex Russia Fund investeerimiseesmärgi ja –poliitika osas.

SEB Eastern Europe ex Russia Fund investeerib peamiselt aktsiatesse või aktsiatega seotud instrumentidesse, mis on noteeritud või kauplevad reguleeritud turul, on emiteeritud Ida-Euroopa ettevõtete poolt, välja arvatud Venemaa (nende seas on Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi, Eesti, Kreeka, Ungari, Läti, Leedu, Montenegro, Poola, Rumeenia, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Türgi, Põhja-Makedoonia) ning mille peamine majandustegevus toimub mõnes eelpool nimetatud riigis.

Muudatuste põhjuseks on prospekti uuendamine ning Kreeka lisamine eelpool mainitud ettevõtete loetellu. Investeerimisprotsessi osas muudatusi ei tehta.

Osakuomanikud ei pea muudatuse jõustamiseks midagi tegema. Osakuomanikud, kes ülalkirjeldatud muudatustega ei nõustu, võivad oma osakud müüa väljumistasuta kuni 30. oktoober 2019 kella 14.00ni.

Fondide tootedokumendid, sealhulgas prospekt on saadaval veebilehel www.sebgroup.lu ja fondivalitseja asukohas.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.