Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 19. september 2019 15:05

Teade SEB Russia Fund osakuomanikele

SEB Investment Management annab teada, et alates 22. oktoober 2019 toimuvad muudatused fondi SEB Fund 2 – SEB Russia Fund investeerimiseesmärgi ja –poliitika osas.

SEB Russia Fund investeerib peamiselt aktsiatesse või aktsiatega seotud instrumentidesse, mis on noteeritud või kauplevad reguleeritud turul, on emiteeritud Venemaa ettevõtete poolt ja/või ettevõtted, mille peamine majandustegevus toimub Venemaal. Lisaks võib fond investeerida kuni 1/3 oma netovarast ettevõtete aktsiatesse, mis on noteeritud või kauplevad Venemaa lähiümbruses olevate riikide reguleeritud turgudel, sealhulgas Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Gruusia, Kasahstan, Kõrgõzstan, Moldova, Ukraina ja Usbekistan.

Muudatuste põhjuseks on investeerimisstrateegia täpsustamine. Investeerimisprotsessi osas muudatusi ei tehta.

Osakuomanikud ei pea muudatuse jõustamiseks midagi tegema. Osakuomanikud, kes ülalkirjeldatud muudatustega ei nõustu, võivad oma osakud müüa väljumistasuta kuni 21. oktoober 2019 kella 14.00ni.

Fondide tootedokumendid, sealhulgas prospekt on saadaval veebilehel www.sebgroup.lu ja fondivalitseja asukohas.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.