Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

INVESTEERIMISUUDISED - 4. september 2019 13:55

Teade AS Baltika aktsiate vabatahtliku ülevõtmispakkumise kohta

KJK Fund SICAV-SIF teeb vabatahtliku ülevõtmispakkumise AS Baltika (EE3100145616) aktsiate omandamiseks ostuhinnaga 0,10 eurot aktsia kohta.

Tehingukorraldusi saab esitada kuni 2. oktoobri 2019 kella 12-ni.

Enne tehingu tegemist palume kindlasti tutvuda vabatahtliku ülevõtmispakkumise kohta avaldatud börsiteate ja prospektiga lehekülgedel:
https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=902280&messageId=1136316
https://www.fi.ee/et/investeerimine/registrid-ja-nimekirjad/kooskolastatud-ulevotmispakkumised

Korraldusi saab edastada pangakontoris ja internetipangas (Investeerimine  Tehingud teise isikuga):

  • Väärtpaber (ISIN): Baltika aktsia (ISIN EE3100145616
  • Tehingu tüüp: müük
  • Tehingu arveldamine: makse vastu
  • Hind: 0,10 eurot
  • Vastaspoole nimi: jääb tühjaks
  • Vastaspoole väärtpaberikonto: jääb tühjaks
  • Vastaspoole väärtpaberikonto haldur: Baltika aktsiate ülevõtmispakkumine
  • Tehingupäev: (korralduse andmise päev)
  • Tehingu väärtuspäev: 11.10.2019

Oluline teave 

Eelnev teave korporatiivse sündmuse kohta on informatiivse ja kokkuvõtliku iseloomuga. Esitatud teavet ei tohi käsitleda AS-i SEB Pank poolt Teile suunatud väärtpaberite pakkumisena, investeerimisnõustamise, -soovituse ega kohustusena osta või müüa väärtpabereid või teha mis tahes muid tehinguid. Enne mis tahes otsuse tegemist käesoleva teabe põhjal palume Teil hoolikalt tutvuda kõigi pakkumist puudutavate materjalidega ja pakkumises osalemisega kaasnevate võimalike riskidega, samuti soovitame põhjalikult analüüsida võimalikke finantsilisi, juriidilisi, regulatiivseid, raamatupidamislikke ja maksualaseid küsimusi. AS SEB Pank ei vastuta mis tahes tagajärgede eest, mis võivad kaasneda Teie poolt korralduse andmisega vaid ülaltoodud teabele tuginedes, muuhulgas juhul, kui Teie osalemine korporatiivses sündmuses on pakkumise tingimuste kohaselt keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest Teie poolt või kui Te edastate ülaltoodud teabe sellistele kolmandatele isikutele, kelle osalemine korporatiivses sündmuses on keelatud või sõltub teatud eeltingimuste täitmisest.

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.