Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 28. august 2019 11:00

„Lapsed tööle kaasa“ päeval külastab SEB panka üle 200 lapse

Täna, 28. augustil toimub SEB-s traditsiooniline „Lapsed tööle kaasa“ päev ning pangas on vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvumas üle 200 lapse.

"Töötaja- ja peresõbraliku ettevõttena peame oluliseks peresõbralikke väärtuseid. „Lapsed tööle kaasa“ päev on saanud traditsiooniliseks ettevõtmiseks, mida esmakordselt korraldasime juba 10 aastat tagasi ehk 2009. aastal. Mul on hea meel näha, et igal korral on huvi ürituse vastu olnud suur ning meie maja on täitunud sadade rõõmsate lastega, kes suure põnevusega uurivad, millega nende vanemad igapäevaselt pangas tegelevad,“ rääkis SEB personali ja koolituse divisjoni direktor Tõnu Sepp.

Terve päev on täis põnevaid tegevusi, mis sobivad erinevas vanuses lastele. Lisaks tutvumisretkele SEB peamajas saavad väiksemad lapsed koos doktor Avega Lottemaalt veeta lõbusalt aega SEB mängutoas ning toimuvad teadusetendus, martsipani töötuba ja mustkunstniku etteaste. Suuremad lapsed saavad innovatsioonilaboris meisterdada enda äriidee prototüübi ning harivas teadustöötoas lahendada erinevaid teadusülesandeid. Päeva juhib tuntud videoblogija Nele Kirsipuu ning see lõpeb käsitööjäätise söömisega.


Lisainfo:

Kristi Jänes
kommunikatsioonijuht
turunduse ja kommunikatsiooni divisjon
SEB

Tornimäe 2, 15010 Tallinn
telefon +372 665 5399
mobiil +372 5569 0616
e-post

 

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.