Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 14. august 2019 13:20

Maksete tegemine pühade ajal 20. augustil 2019

Pühade tõttu palume Teil pöörata tähelepanu maksete tegemise ajale.

Pangasisesed arveldused, välk- ja mobiilimaksed

Kõik SEB Panga sisesed maksed, välk- ja mobiilimaksed jõuavad ka pühade ajal saaja kontole üldjuhul kohe, kuid mitte hiljem kui ühe tunni jooksul.

Mobiilimakse laekub otsekohe, sh nädalavahetustel ja riigipühadel ning ka eri pankade vahel, kes seda teenust osutavad (mobiilimakset pakuvad SEB ja Swedbank). Vaadake lähemalt: www.seb.ee/igapaevapangandus/teeninduskanalid/mobiilimaksed

Euroopa maksed

20. augustil toimuvad Euroopa maksed tavapärasel viisil.

Välismaksed

20. augustil välisarveldusi ei toimu.

Juhime tähelepanu, et maksed edastatakse juhul, kui maksejuhis on korrektselt sisestatud. Makseid tühistada 20. augustil ei saa.

Arveldused Eesti ja rahvusvaheliste väärtpaberitega

20. augustil toimuvad arveldused väärtpaberitega (aktsiad, võlakirjad ja fondiosakud) tavapärasel viisil. Pensionifondidega arveldusi ei toimu.

 

Soovitame pühade ajal tehtavad ülekanded kavandada varakult ja võimaluse korral kasutada pangasisest arveldamist.
Lisainfo klienditoe telefonil 665 5100 või Skype’i teel (kasutajanimi seb.eesti, ainult kõned).

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.