Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

PRESSIUUDISED - 28. juuni 2019 16:40

Silicon Valley juhtimisguru Jeff Abbott hakkab koolitama SEB Kasvuprogrammis osalevaid ettevõtteid

SEB koostöös Euroopa Innovatsiooniakadeemiaga viib läbi kasvuprogrammi, mille uude vooru on oodatud kandideerima ambitsioonikad ettevõtted, kes soovivad leida oma ärile uusi kasvumudeleid, et areneda turu üldisest rütmist kiiremini.

Sügisel algavasse programmi valitakse kuni 15 ettevõtet, kes koolitajate Alar Kolgi ja Jeff Abbotti eestvedamisel aidatakse personaalse tegevusplaanini, mille abil ettevõte astub juba kolme kuni kuue kuu jooksul äritegevuses sammu edasi.

„Mainekas koolitaja Alar Kolk on viimase 15 aasta jooksul koolitanud rohkem kui 3000 juhtivtöötajat looma edukaid ärimudeleid. Muuhulgas on ta konsulteerinud globaalseid korporatsioone nagu Amadeus, FCA, Ferrero, Empower ja Google. Teise koolitaja-mentorina liitub sügisel SEB kasvuprogrammiga Jeff Abbott. Silicon Valley's resideeruv Abbott on ettevõtja, idufirmade nõustaja, raamatute autor ning partner Scaling Academy ja Wasabi Ventures Globalis,“ kommenteeris kasvuprogrammi koolitajate tausta SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

„SEB on lennuka ettevõtlust edendava kasvuprogrammiga tänaseks õla alla pannud 100-le Eesti ettevõttele, kes soovisid oma äritegevust tõhustada ning konkurentsivõimet tõsta. Kahe aasta jooksul on programmis lisaks ettevõtetele osalenud 50 000 vabakuulajat, kes on osalenud avalikel loengutel või jälginud otseülekandeid Facebooki vahendusel. Illustreeriv fakt, mida tasub ka välja tuua on see, et programmi viimases lennus oli osalejate-ettevõtete kogukäive ca 500 miljonit eurot ning ambitsioonika programmi eesmärgiks on tõsta see kümnekordseks ehk 5 miljardi euroni,“ lisas Leppänen.

Kasvuprogrammi olulised kuupäevad:

4. september – Kasvuprogrammi tutvustav avaüritus SEB Innovatsioonikeskuses
8. oktoober – „Kuidas kasvada 10 korda?“  Alar Kolk
23. oktoober – „Kuidas disainida klienti ja turgu?“  Alar Kolk
6. november – „Kuidas disainida uusi tooteid ja teenuseid?“  Alar Kolk
20. november – „Kuidas suurendada käivet nii, et kulud ei kasva?“  Jeff Abbott
4. detsember – „Kuidas luua innovatsiooni toetav organisatsioonikultuur?“  Jeff Abbott

Iga seansi käigus saavad ettevõtted personaalset nõustamist enda tegevusplaani kohta.

Avaldusi programmiga liitumiseks ootame kuni 11. septembrini 2019. Rohkem infot kasvuprogrammi kohta: https://www.seb.ee/ariklient/kasvuprogramm


Lisainfo:

Evelin Allas
kommunikatsioonijuht
SEB
telefon +372 665 5649
mobiil  +372 511 1718
aadress Tornimäe 2, 15010 Tallinn
e-post

Sotsiaalmeedia

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.